2733
2734
عنوان

سلام دوستان میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 51 پست

همون طور ک خورشید میخواد طلوع کنه امیدوارم ثروت ، سلامتی، آرامش ،خوشبختی و خوشی تو زندگیت طلوع کنه و جاودانه بمونه

هر چی از خدا میخواهی بهت بده خیر ببینی از زندگیت ممنون که وقت گذاشتی ، ب هر چی میخواهی برسی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون طور ک خورشید میخواد طلوع کنه امیدوارم ثروت ، سلامتی، آرامش ،خوشبختی و خوشی تو زندگیت طلوع کنه و ...

قربونت برم عزیزم من که کاری نکردم...

انشالله حال دلت همیشه عالی باشه و به چیزی که هدفته برسی

من زن بودنم را دوست دارم...
2731

ببین تو نماد گذاری علمی عدد باید انطوری که تو عکس نوشتم دربیاد که  یک عدد حقیقی یعنی میتونه 3 باشه میتونه3/7 باشه میتونه6/85 باشه و... اما b نه فقط باید صحیح باشه یعنی یا منفی باشه یا مثبت یا صفر

باید روی اون تصویری ک کنار شکلک بزنی اگه اون پوشه رو بزنی برای فایل هست ارور میده

عزیزم من باید برم بخوابم اگر مشکل داشتی توش داشتی درخواست دوستی  دادم بهت پیام بذار بیدار شدم جوابت رو میدم عزیزم

موفق باشی بانو

ممنون عزیز دلم لطف بزرگی کردی قربونت هر چی از خدا میخواهی بهت بده لطف کردی ممنونم خدانگهدار

کار خاصی نکردم عزیز دلم.خواهش میکنم

سوالی داشتی بپرس عزیزم

کار خاصی نکردم عزیز دلم.خواهش میکنم سوالی داشتی بپرس عزیزم

سلام عزیزم ببخشید باز مزاحمت شدم دیگه سوال آخر مزاحم نمیشم هر وقت فرصت داشتی بهم بگو

تو تصویری ک میفرستم چرا نماد علمی از ۲۷ شده ۲۹ و یک صدم هم شده یک ؟

عزیزم زیرهمون پست فرستادم 

عزیزم برای اینکه عدد رو به نماد بنویسی باید پایه عددی حقیقی و بین یک تا ده باشه .

خط حالا این عددی که داریم رو میام تبدیل می کنیم به عددی بین یک یک هم جزوش باشه  تا ده ولی ده جزش نباشه برای این کار اعشار  عدد یک صدم رو دو رقم میاریم جلو.که میشه یک .عددمون ده به توان بیست و هفت بوده اعشار رو دو عدد اوردیم جلو اگر اعشار رو بیاریم جلو توان مون که اینجا ده به توان منفی دو است منفی میشه و اگر اعشارمون رو ببریم عقب توان ایجاد شده مثبت میشه .

انجاهم ده به توان بیست وهفت داشتیم و ده به توان دو که با هم میشن ده به توان بیست ونه /