2737
2739
عنوان

در صدخطای تعیین جنسیت

1459 بازدید | 11 پست
خانومها من هفته 17 بارداری رفتم سونو بهم گفتن دختره البته چربی شکمم خیلی زیاده و دکتر هم هی گفت به این پهلو به اون پهلو بخواب در ضمن من شکم قبلی که دختر بود کاملا متفاوت از نظر ویار ذائقه قیافه همه چی به نظر شما درست گفته؟؟؟؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من تو ماه هفتم سونوی معمولی انجام دادم بهم گفتند پسره اما وقتی سونوی سه بعدی انجام دادم معلوم شد دختره
عزیزم برو سونوی سه بعدی در صد خطاش صفره .تازه یه عکس خوشکل هم از نینی تو شکمت هم بهت میدن
این دنیا چیزی جز یک شوخی خداوند نیست.
2728
یادم رفت بگم دوست من سر بچه اولش که دختر بود به خاطر حالت تهوع نمیتونست چیزی بخوره اما حاملگی دومش هم که دختر بود اصلا تهوع و ویار و این جور چیزا نداشت فکر نکنم به ویار و ذایقه ربطی داشته باشه
این دنیا چیزی جز یک شوخی خداوند نیست.
آخه بچه ها من بارداری اولم دوقلو پسر بود که هردو تو شکمم مردن مجبور به سزارین شدم بعد از او دخترم بدنیا اومد الان هم که باردارم واقعیتش دوست داشتم پسر باشه اما هیج موقع ناشکری نکردم نمیدونم چرا حسم میگه سونو اشتباه کرده در ضمن همش سزارین شدم و این آخرین فرصتم بود.
2740
من اولی دختر بود با حالت تهوع خیلی زیاد و دومی پسر بود ولی تهوم خیلی کم بود ولی این ملاک نمیشه

دوستم 2 تا سونو اولش گفت پسر ولی از سونو سوم به بعد گفت دختره الان هم زایمان کرده دختره
خداوندا روح پدر و برادرم را با مولا علی (ع)محشور گردان (امروز را برای عشق به عزیزانت غنیمت بشمار،شاید فردا احساسی باشد اما...عزیزی نباشد)
تازه یکی از دوستای دیگم سونو سه بعدی رفت اشتباه گفت
خداوندا روح پدر و برادرم را با مولا علی (ع)محشور گردان (امروز را برای عشق به عزیزانت غنیمت بشمار،شاید فردا احساسی باشد اما...عزیزی نباشد)
العان که تو هفته 17 هستی سونو معمولی خوب میتونه نشون بده مانیا جون

به من تو سونو هفته 13 گفتن پسره ، تو هفته 16 هم جای دیگه گفت پسره

دیروز هم دکتر شاکری بودم و سونو رد آنومالی داشتم گفت پسره و جنسیتش رو هم به وضوح نشون داد

مانیا جون ، سونو معتبر برو تا خیالت راحت بشه

امیدوارم هرچی دلت بخواد بشه و یه نی نی تندرست به دنیا بیاری

مامان آوین جون هم گفته ماه 7 سونو انجام داده ، تو اونموقع چون نی نی بزرگ میشه درصد احتمال خطا تو سونو دوبعدی هست ، به همین دلیل میگن بهترین زمان تعیین جنسیت تو سونو دو بعدی از هفته 17 تا 20 است

نی نی که بزرگ میشه باید سونو سه بعدی کرد
خورشید رو از ما گرفتن ، شکر شب ستاره پیداس ،
از نگاه ما یه جرقه ، صدتا فانوس یه رویاست