2733
2734
عنوان

زنی را می شناسم من !!!

1140 بازدید | 25 پست
زنی را می شناسم من / که در یک گوشه خانه / میان شستن و پختن / درون آشپزخانه / نگاهش ساده و تنهاست / صدایش خسته و محزون / امیدش در ته فرداست..... زنی را می شناسم من / که می گوید پشیمان است / چرا دل را به او بسته ؟ / کجا او لایق آن است ؟ / زنی هم زیر لب گوید / گریزانم از این خانه / ولی از خود چنین پرسد / چه کس موهای طفلم را / پس از من می زند شانه.... زنی نوزاد غم دارد / زنی با بار تنهایی / لباس تور می بافد / زنی در کنج تاریکی نماز نور می خواند / زنی خو کرده با زنجیر / زنی مانوس با زندان / تمام سهم او این است / نگاه سرد زندان بان......... زنی را می شناسم من / که با فقر می سازد / زنی با اشک می خوابد / زنی با حسرت و حیرت / گناهش را نمی داند / زنی واریس پایش را / زنی درد نهانش را / ز مردم می کند مخفی / وه یک باره نگویندش / چه بدبختی ، چه بدبختی....... زنی می ترسد از رفتن / که او شمعی است در خانه / اگر بیرون رود از در / چه تاریک است این خانه / زنی شرمنده از کودک / میان سفره خالی / که ای طفلم بخواب امشب / بخواب آری و من تکرار خواهم کرد / سرود لای لا لایی........ زنی را می شناسم من / که رنگ دامنش زرد است / شب و روزش شده گریه / که او نازای پر درد است / زنی را می شناسم من / که با شیطان نفس خود / هزاران بار جنگیده / و چون فاتح شده آخر / به بدنامان این دنیا / تمسخروار خندیده / زنی در کار چون مرد است / به دستش تاول درد است / زنی که رنج و غم دارد / فرامشش شده دیگر / جنینی در شکم دارد ............. زنی در بستر مرگ است / زنی نزدیکی مرگ است / سراغش را که می گیرد ؟ / نمی دانم نمی دانم / کنون در بستری کوچک / زنی آهسته می میرد / زنی هم انتقامش را ز مرد هرزه می گیرد.......
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
2706