2737
2739
عنوان

بیبی چکم مثبت شد

1694 بازدید | 39 پست
بچه ها بیبی چکم مثبت شده.دوروز تا پریودیم مونده.ولی هیچ علامتی ندارم.نه سینه ها درد میکنه نه تکرر ادرار دارم.ممکنه مثبت کاذب باشه؟
مرد اونه که وقتی باهات قهره شب موقع خواب...بغلت کنه و بگه آشتی نیستیمااااااااا.اما بدون تو نمیتونم بخوابم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه.اینا اسمای مورد علاقمه.دارم از استرس میمیرم.باورم نمیشه.ماه اوله ک اقدام کردیم
مرد اونه که وقتی باهات قهره شب موقع خواب...بغلت کنه و بگه آشتی نیستیمااااااااا.اما بدون تو نمیتونم بخوابم...
2740
میگن تو ماه اول باید تکرر ادرار یا درد داشتن زیر دل و دردناک شدن سینه ها رو داشته باشی.ولی من اصلا اینارو ندارم
مبارکههههههههه
برای اطمینان صبح زود یه بار دیگه بزار
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی