2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت به روش iui

| مشاهده متن کامل بحث + 13048 بازدید | 138 پست
تقریبن مشکلای همسرامون مثل همه دکتر خودم بعداز دیدن آزمایش ویتامین e و selen plus داده ولی تو تاپیکایدیگه حرف از ول من و دو تا قرص دیگه که میگن از جلبک هست میزنن نمدونم به شوشو بدم یا نه بنده خدا هر قرصی میدم می خوره تازه گیاهی با نام خرنوب هست که میگن معجزه میکنه کسی اسمشو شنیده
زندگی تعداد نفس ها نیست زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم
افرا جان مشکلش حاد نیست که خدا رو شکر منم خیلی دوست دارم بدونم اگه از این جلبک های بهش بدم بهتر میشه یا نه ! آخه یه سری ها گفتن که بدتر شدن شوهراشون ..... فکرکن بدتر ازا ین بشن !!!!!! ول من شنیدم که خوبه . اون ثابت شده ست تقریبا . هرکی خورده میگه که شوهرش وضع آزش بهتر شده .. ولی این جلبک ها اگه واقعا اثر به این خوبی داشته باشن معرکه ان !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
قبل از اینکه شوشو ازمایش بده دکتر به من رژیم داده بود چون با وجود دو تا بچه احتمال نابارداری پایینه ودر ضمن همسرم تو ماهی که از داد رژیم گرفته بود و 8 کیلو وزن کم کردو ورزش سنگین می کرد دکتر احتمال داد که ازمایش تحت تا ثیر قرار گرفته باشد و بعد از یک ماه دوباره باید ازمایش بدهد و به من گفت همچنان رژیمو رعایت بکنم من هم تا ازمایش بعدی شوشو صبر میکنم و بعد دکترمم عوض میکنم به احتمال زیاد سروش دانش میرم
نفس جان مراکز خصوصی انجام میدن ولی اگه مشکلی نداری چرا از طریق رژیم تغذیه اقدام نمی کنی دکتر من احتمالش را بالای 80درصد می داند چون بار اولته می گم دلیل بر فضولی ندونی عزیزم
تغذیه به همراه روز تخمک گذاری و شستشو احتمال بالای ۸۰در صد اما iui احتمال 60درصد این چیزیه که دکتر لادن رحیمی می گه
سلام من چند روز مسافرت بودم و دسترسی به اینترنت نداشتم . این جور که معلومه کسی از خانم های نی نی سایت با این روش آشناییتی ندارند وگرنه حتمن سری به اینجا می زدند ولی باز هم من همچنان منتظرم .................؟
سلام دوستان من مهرماه نوبت مشاوره داشتم سروش فارابی روز قبل از مشاوره زنگ زدن که اقای دکتر واسشون سفرکاری پیش اومده نیاین اعصابم خورد شد و منصرف شدم ولی بعد دوماه دوباره نوبت مشاوره گرفتم چون خودم نمیتونستم برم همسرم تنها رفت و همون روز که رسید اونجا دوباره بهش اس دادن که نیاین دکتر نیست بعد از تماس شوهرم گفتن که دکتر تصادف کرده شوهرم گفت من حالا که من اومدم یه نوبت واسم بذارین گفتن دکتر تصادف کرده وپاش شکسته وتا چارده روز دیگه نمیاد به نظرتون این منطقیه دوبار پشت سرهم نوبت ما رو کنسل کردن شما کسی رو دیدین بره اونجا نتیجه بگیره
سلام آوا جون ممنون که جوابمو دادی منم هروقت رفتم اونجا تعطیل بود منشیش هم هر دفعه قرارمون رو کنسل کرد تو اینترنت هم خیلی سرچ کردم حتی یک نفر نبود که ازشون تقدیر و تشکر کنه و هیچ موفقیتی ازشون ثبت نشده
2706