2733
2734

نه چجوری میشه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
بچه ها چقدر دیگه خواهش کنم لطفا برای تاپیک آخرم گزارش بزنید ممنون میشم واقعا 

عزیزم منظورشون تارهای صوتی حنجره هست، خدایی نکرده برای افرادی که سرطان حنجره میگیرند، اون قسمت رو برمیدارند ، بعد دستاه میگذارند...

تاریخ عضویت رو😨

دیدم کسی که سرطان داشت نای رو برداشتن و پلاستیکی گذاشتن.صداش هم یه جوری شده.حنجره ش رو نمی دونم

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
میشه بگی چه جوری بود؟ میتونست صحبت کنه؟

عزیزم وقتی اون قسمت رو برمیدارند ، دستگاه میگذارند، بله می تونستند صحبت کنند، ولی یه وسیله ای شبیه مایکروفن موقع صحبت کردن میکرفتند جلوی حنجره شون، 

اگه سرطان داشته باشم درمونش نمیکنم

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2706