2733
2739

خواستم این حال خوبم رو باهاتون درمیون بذارم

و اینکه بمونه تو تاپیک هام که یادم باشه چه حالی داشتم

از ته دل از خدا خواستم زیر بارون دیروز با خدا دردودل کردم...گریه کردم....

نذری که خودم انجام دادم هدیه صلوات به حضرت ام البنین.حضرت عباس رو قسم دادم به مادرشون

چون زمان این اتفاق واسمون خیلی مهم بود اگه از زمانش میگذشت مثلا یه ماه یا دوماه دیگه این اتفاق میفتاد آبرومون میرفت و شرمنده میشدیم

خدایا شکرت❤❤❤

این حال خوب رو واسه همتون آرزو میکنم💙💙💙

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم امشب تاپیکش رو زدم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2742

وای وایی خوشبجالت😔🙏تو دلت پاکه که دعات  گرفته برای  منم دعا کن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2740
وای وایی خوشبجالت😔🙏تو دلت پاکه که دعات  گرفته برای  منم دعا کن

نه بابا من بنده گناهکار خدام

ولی میدونی این چند وقت خیلی دلم شکسته بود از اطرافیان......به خدا گفتم دل شکسته منو رد نکن

خیلی خوشحال شدم برات عزیزم❤ برعکس من که امشب کامل چیزی که براش دعا کرده بودم رو از دست دادم

حتما حتما حتما حکمتی داره

اگه من الان وضعیت خودم و شوهرم از نظر خانوادگی رو بگم به خدا گریه میکنید واسه ما...هر دومون به شدت دل شکسته ایم ولی انگار خدا داره واسمون جبران میکنه

2706