2410
2553
عنوان

تنگی نفس و تپش قلب در بارداری

69214 بازدید | 25 پست
سلام من موقع خواب بعضی وقتا نفسم بند میاد و احساس خفگی می کنم و از خواب می پرم
در طول روزم دچار تپش قلب همراه تنگی نفس می شم
کس دیگه ای هم اینا رو تجربه کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
مامان نسرین منم همینطوری بودم, این حالت و حالت تهوع اینقدر کلافم می کرد که می شستم گریه می کردم اما تپش قلب و تنگی نفسم حداکثر دو هفته بود و همونطور که دکتر گفته بود خود به خود رفع شد(دلیلش تغییر هرمون های بدن , بالا رفتن حجم خون و تعداد ضربان قلب هست ) اما بهم گفت اخر بارداریم بر می گرده و منتظرش باشم.
منگه قبل از اینکه خودم بفهمم باردارم تنگی نفسم و سرفه هام شرئع شد و الان که هفته 20 هستم هنوز ادامه داره و دکترا هم نتونستن کاری کنن میگن مال باراداریه تازه با حالت تهوع با هم احساس می کردم هر لجظه ممکنه دیگه نفسم بالا نیاد
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
2706