2737
2739
عنوان

اگه بخوام ادامه تحصیل بدم............

839 بازدید | 30 پست
کسی هست بهم کمک کنه اگه بخوام ادامه تحصیل بدم باید از کجا شروع کنم تا دپیلم بیشتر نرفتم درسم خیلی خوب بود الان شوهرم خیلی تشویقم می کنه اما نمی دونم از کجا باید شروع کنم کسی هست بتونه کمک کنه
الهی شکر .....
وااااااااااااااااااااااای خوش به حالت استفاده کن
شوهرم من اصلا دوست نداره 3 بار دانشگاه قبول شدم هر دفعه به بهانه ای نزاشت
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همین الان کتابهای کنکور رو بخر
یک سری هم کتابهای پیش دانشگاهی رو بشین بخون قبول میشی
راستی دانشگاه آزاد بدون کنکور هم داره ثبت نام میکنه الان برای فوق دیپلم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2742
خوب اولین قدم اینکه جه رشته ای میخوای کنکور بدی چند سالته
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
2740
ریاضی یا تجربی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
اگه دیپلم رشته های انسانی یا تجربی یا ریاضی هستی باید حتما پیش دانشگاهی رو هم بگذرونی تا بنونی کنکور بدی اما اگه دیپلم کار ودانش یا فنی وحرفه ای باشی نیاز به پیش دانشگاهی نیست میتونی کنکور بدی اما فقط کاردانی پذیرفته میشی- برای ثبت نام کنکور هم 16 آذر باید اقدام کنی
دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور دانشجو میگیره.سایت سنجش و چک کن ببین کی دفترچه اش میاد.هزینه اش از ازاد کمتره.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
2706