2752
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلا خواهرم اینا که از همه چیز راضی بودن هواش هم نسبتا خوب بود اگر می خوای بری حتما برو واقعا عالی و قشنگه سن پسرت هم خیلی خوبه بچه تو بقلی خیلی راحتره تا بچه ای که راه یا چهار دستو پا میره
عزیزم به هیچ وجه این کارو نکن. من این اشتباه کردم و بچه 5 ماهم رو بردم تایلند و هنوزم بعد از یکسال پشیمونم. منم مثله تو روحیم خوب بود و چون قبلش دوبار برده بودمش کیش و ترکیه و خیلی خوب بود فکر کردم تایلندم همین جوره، ما آبان پارسال رفتیم و چشمت روز بد نبینه که بچم به خاطر پرواز طولانی 8 ساعته دچار فشار گوش شد که هنوزم باید هر 2 ماه یکبار ببرمش دکتر!
بعدشم که رسیدیم به خطر آب به آب شدن و شرجی بودن زیاد هوا، بچم خیلی ضعیف شده بود و همش بی تاب بود.من بدبخت هم که همش روزا باهاش تویه هتل می موندم که اذیت نشه و شبا می بردمش پیاده روی که بعد از 2 شب، نینیه خوشگلم اسهال شد و اونقدر آب بدنش رو از دست داد که یک شب رو بیمارستان بود و گفتن دلیلش گزیدگیه و نباید بچه کوچیک رو اونجا بیرون برد و دیگه تا روز آخر ما تویه اتاق هتل بودیم و بچم خیلی ضعیف شده بود. تازه ما هتل هیلتون رو گرفتیم که خیلی خوب باشه ولی همش آرزو می کردیم که تموم بشه و برگردیم. هنوزم عذاب وجدان دارم که با نینی کوچولوم این کارو کردم. عزیزم تو اشتباه منو تکرار نکن. یه جایی برو که پروازش کوتاه باشه و آب و هواش با تهران خیلی متفاوت نباشه
راستی اگه جایه نزدیکی پیدا کردی و خواستی بری، اصلا تویه هتل نی نی خوشگلتو به بی بی سیتر نسپر. دخترخالم تویه یه شرکت مسافرتی کار می کنه و می گه نمی دونید چه اتفاقای عجیب و غریب و وحشتناکی می یفته، می گه اصلا حتی یه لحظه هم بچه رو با این بی بی سیترها تنها نگذارید

یه هتل بگیرید که پرستار بچه داشته باشه حتما

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم  قیمت روز   تور ارزون  26709011

نبشی