موضوع بحث

حالم از........... بهم میخوره!!!!

1392/06/13 16:59 104
منم باهاش خیلی سنگینم فاطمه جون
دکتر شفاعتم کرد.نگا به ساعتم کرد اون یارو قد بلنده.داره به مامیخنده .اخ راحله اخ عروسک چینی من قربون اون پکن گفتنت بشم من
آخه میدونید جالبیش کجاست؟؟؟؟؟؟ خودش همه جا میره و به کسی هم خبر نمیده تا من بدبخت میخوام برم پیش مامانمینا یا بچه ها رو ببرم بیرون زود پیش شوهرم زیرآب منو میزنه
برای دل به دریا زدن باید ناخدا نه! با خدا شد...
نشاط جون میشه در حق بعضی از اطرافیان ما هم از این دعا ها بکنی انگار دعات راستی راستی میگیره
انجل من جمعه ها سوره نحل (برای نابودی دشمن)میخونم.سوره مریم هر روز.بعضی جمعه ها انفال وروم یا نوح میخونم
انجل این کارایی که شما گفتی چیش بده که تارفتی بیاد زیرابتو بزنه/شوهرتم گوش میده به حرفاش؟
کاش خوشبختی هم مثل مرگ سهم همه بود...
مامی اتنا رفتم دکتر میگه افسردگی داری باید محیط رو برای خودت شاد کنی از چیزهایی که اعصابت رو بهم میریزه دور باشی اما کو گوش شنوا کجاست کسی که موقعیت منو درک کنه
آره بابا ورد میخونه شوهرم رو طلسم میکنه
عزیزم سوره کوثر 11بار بخون دور وبرت اصلا پیداشون نمیشه. سوره فیل کوتاه من همیشه برای نابودی دشمن وبد خواه زندگی میخونم.بخون سر یک هفته همه چیز درست میشه.
راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا انجل عزیز مشکل منم مثل شماست ای کاش شوشوامون یه کم همراهمون بودن
کاش خوشبختی هم مثل مرگ سهم همه بود...
سوره نحل انقراض دشمن.سوره فیل نابودی دشمن.
شوشو عاشق منه.اما باباش تا پیداش میشه انگار شوشو تسخیر میکنه.تا حدی که دوستاش میگفتن انگار واسش دعا گرفته چرا بهش هیچ وقت نه نمیگه؟؟؟؟؟
نشاط جونم اگه جوا بده پیش من یه جایزه بزرگ داری
انق سه سال اذیتم کردن تازه شش ماه دارم زندگی میکنم.خیلی بی زبونم.صدام در نمیاد انقد اینترنت سرچ کردم.تا سوره قران پیدا کردم
چرا بعضی مادر شوهرا عفریته هستن نمونش مادرشوهر خودم

خدایا نگذر ازش

اونوقت دوستم پدر شوهر مادرشوهرشو میگفت ماهن خواهرشوهرا وبرادر شوهراش یکی از یکی بهتر

تو جاده تصادف کردن هردو +دختر آخر کشته شدن

واقعا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایااااااااااااااااااااااااااااااااا
حضرت آیت الله بهجت(ره): ما آمده ایم با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم، نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم.
ارسال پاسخ و نظر شما