2733
2739
عنوان

بی خوابی پسر 11 ماهم

578 بازدید | 6 پست
پسرم از 6 ماهگی تو اتاق خودش میخوابیده و تقریبا 3 یا 4 بار شبها بیدار میشه. ساعت خوابش از 9 شب تا 6 صبح هستش.

الان دو شبه که ساعت یک شب بیدار میشه و سر و صدا راه میندازه و دوست داره که بغلش کنم و باهاش بازی کنم. شیر و آب هم که بهش میدم نمی خوابه.

هی میخوابونم ، باز 5 دقیقه بعد بیدار میشه و سرو صدا میکرد. مجبورم کرد که بیارمش تو تخت خودمون. و اون موقع خوابید.

آیا بچه شما هم این مشکل رو داره ؟

من نمی خوام عادت کنه به تخت ما. آخه خیلی غلت میزنه.

ضمنا آروغ و دندون درد هم نداشت. چون سرحال بود و میخواست بغل بشه.

در طول روز هم 2 ساعت خوابیده بود. ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر .
عزیزم به نظر من اشکال نداره .... چند شب پیش خودت بخوابون تا خوابش تنظیم شه .... اینم بگم چند روز پیش تو تی وی شنیدم که اشکال نداره بجه ها رو تا 1 سالگی پیش خودمون بخوابونیم .....

ان شاءالله دوباره خوابش تنظیم میشه ....
11 ماهگی رو برام یه کم توصیف می کنی ؟ اذیتشون کمتر میشه یا نه ؟

آخه من یه پسر دارم که تازه امروز وارد ماه 7 شد ....بازم هر 2 ساعت شیر می خوان .... بیقراریشون بهتر میشه .....؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی دوستان.

الیسا جون

خیلی بهتر از 7 ماهگی هست. من زمان که پسرم 6 ماهه شده بود و باید غذاخورش هم میکردم و شیر هم میخاست هر دوساعت ، داشتم دیوونه میشدم. مونده بودم آخه چطور تنظیم کنم که شیرشو خورد بعدش گرسنه بشه و غذاش رو هم بخوره.و اینکه صبحانشو 8 صبح بخوره ، نهارشو 12 ، بین روزشو .....
اولش کم میخوره ولی بعد عادت میکنه و میخوره.

بزرگتر که میشن ، صبرشون هم نسبت به گذشته بیشتر میشه.

کلا خیلی بهت میشن به نظر من.

یاد میگیرن چند دقیقه با خودشون بازی کنند.

فقط بازیگوش و خطرناک ت میشن و زیادی بهت میچسبن.