2733
2739
عنوان

جای من باشین این کارو میکنین

133 بازدید | 10 پست

میخوام سهام عدالتمو بفروشم چرخ خیاطی بخرم برم کلاس گواهی نامم روهم بگیرم

جای من باشین این کارو میکنید؟ 

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیر...

آخه حسرت همه چیز باید به دلم بمونه به امید شوهرم بمونم حالا حالاها نمیتونم کارایی که دوس دارمو انجام بدم

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

مگه سهام عدالت رو میشه الان فروخت؟ کسی تونسته بفروشه؟

آره اگه آزاد کرده باشی میشه

بله هستن کسایی که فروختن

2740
آخه حسرت همه چیز باید به دلم بمونه به امید شوهرم بمونم حالا حالاها نمیتونم کارایی که دوس دارمو انجام ...

ن چون آینده سهام خوبه حیفه بفروشی اگه قرض کنی و چرختو بخری میتونی قرضتو ادا کنی اما سهامتو بفروشی می افتی توش و دیگع پشتوانه ای نداری

بی شعور اقتصادی بودن بهتر از بی شعور اجتماعی بودنه...با شعور باش خب؟؟؟؟
ن چون آینده سهام خوبه حیفه بفروشی اگه قرض کنی و چرختو بخری میتونی قرضتو ادا کنی اما سهامتو بفروشی می ...

به نظرتون این سهام عدالت میره بالا

آخه هرروز داره افت میکنه

به نظرتون این سهام عدالت میره بالا آخه هرروز داره افت میکنه

افتش موقته...اینجا هر چی بالا بره دیگه پایین نمیا...آزاد کردنشم فقط واسه کسایی ک بورس بلدن و میخان سهام خرید فروش کنن یا شغل آزاد دارن بفروسن و با پولش درآمد بیشتر کسب کنن خوبه...پیشنهادم اینه نفروشی و واسه چرخ از کسی قرض کن تا بعد پولشو بدی

بی شعور اقتصادی بودن بهتر از بی شعور اجتماعی بودنه...با شعور باش خب؟؟؟؟