2737
2739
سلام میخواستم بدونم واسه اهدای بند ناف و اطلاع از چگونگی اون باید به کجا مراجعه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه چیزی میدونید بهم کمک کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تویه بیمارستان شریعتی هم مرکزی هست که می تونی اهدا کنی. موسسه رویان هم هست. شمارشو از 118 بگیر.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من می دونم هم موسسه رویان اینکارو انجام می ده هم بیمارستان شریعتی. ولی هنوز زنگ نزدم بپرسم. ولی همه اونهایی که برای اهدا گفتی درسته.
باید آزمایش بدی توی ماه 8 اگه اشتباه نکنم. موسسه رویان سایت داره می تونی اطلاعات کامل رو از روی سایت ببینی.
2738
برای بیمارستان می دونم باید خودتون ببرید و سریع بعد از زایمان توی یه ظرفی همراه با یخ تا فاصد نشه ولی از رویان خودشون میان و توی اتاق عمل می گیرن. ولی بعد باید بابای بچه ببره. من که صبح دردم گرفته بود بهشون زنگ زدم یه ربه خودشونو رسوندن بیمارستان یعنی از منم زودتر.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من پرسیدم گفت اگه کسی همون موقع فرد بیماری تو خانوادش داشته باشه میتونه براش استفاده کنه اگه فرد بیماری نباشه تا زمانی که فرد نیاز مندی پیدا بشه که اون بند ناف بهش بخوره باز برای اون خانواده استفاده میشه
بند ناف فقط یک بار استفاده میشه یعنی اگر بدنش کس دیگه ای دیگه واسه بچه نمیمونه
خود ماما میاد بند ناف رو میگیره باید بری بیمارستانی که اونا میگن زایمان کنی