2733
2739
مرمر جون واکر یه وسیله ای که وقتی بچه نزدیک یکسالش شد دستشو به اون می گیره و با کمک اون راه می ره ولی کریر برای حمل نوزاد از روز اول تولد است که با همون هم توی ماشین میزارن یعنی یه جور صندلی ماشین هم هست خیلی وسیله بدرد بخوریه ولی سنگینه فقط باباش می تونه حملش کنه . مثلا وقتی خرید می رید.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
راکر اونیه بچه وقتی داره تازه پا میگیره باهاش راه میره

و اسمش هم فکر کنم "واکر" هست نه راکر

عین همون واکرای پیراس که باهاش راه میرن دیگه
هههههه
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واکر رو باید با روروئک مقایسه کنی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مرمر جون زیاد فرقی ندارن فقط راکر ظزیف تر هست مثل نی نی لای لای هست موزیکال و ویبره هست ولی کریر واسه حمل و تا حدودی می تونی بچه رو توش تاب بدی و بخوابه و واسه ایمن موندن تو ماشین هم جای صندلی رو تا 9 یا 10 ماهگی استفاده میشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
عزیزم راکر رو برای توخونه استفاده میکنن وشکل ننو های قدیم هست اما کریر یه نوع صندلی ماشینه که با بیسش اگر استفاده کنی تو ماشین هیچ تکونی نمیخوره وبچه در امنیت هست وتا نزدیک 1 سالگی استفاده میشه .که وقتی هم جایی بری میتونی مثل ننو ازش بدون بیس استفاده کنی وبازم امن ترین جا برای بچست.
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
مرمر جان من برای نی نی ام راکر گرفته بودم بسیار راضی بودم چون بر خلاف کریر در قسمت کمر ش قابل تنظیم است و کمی هم بزرگتر از کریر است من بسیار راضی بودم و اگر از یک دکتر هم بپرسی به خاطر همین مزیتش میگه راکر بگیر من الان هم که نی نی ام 7 ماه است در ماشین به عنوان صندلی استفاده میشه
خدایا راضیم به رضای تو ای مهربانترین
2740