2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همیلا- آندیا- تیارا- سایرا- ایلدا- آنیکا- دنیا-آوییییسا
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
2714
من برای انتخاب اسم چند تا معیار داشتم

اول از همه اینکه اسم فارسی دوست داشتم نه ترکی , عربی, کردی یا خارجی .........البته اگه کسی کرد باشه و اسم کردی انتخاب کنه یا ترک باشه و اسم ترکی انتخاب کنه خوبه ولی در غیر اینصورت نه . مثلا ما که ایرانی هستیم چرا باید یه اسم غربی یا لاتین بذاریم؟؟؟ این یعنی نداشتن اصالت البته نظر منه.
دوم اینکه دوست داشتم اسمش دو سیلاب بیشتر نباشه و تلفظش راحت باشه
سوم اینکه دوست داشتم معنای خوب و ترجیحا پرمحتوی یا رمانتیکی داشته باشه . اسمی که از تلفظش حس خوبی به آأم دست بده.
چهارم اینکه دوست نداشتم اسم خیلی نامانوس به گوش باشه و هر کسی باشنیدنش بگه چی؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی ؟ معنیش چیه؟ البته جدیدا چون همه دنبال اسم تک هستن خیلی اسمهای نامانوس و عجیب و غریب یا غربی و کردی و ترکی استفاده میکنن که من دوست ندارم .
این بود نظر من تا نظر بقیه دوستان صاحبنظر چی باشه....
اسم عجیب غریب نذار. یه اسم فارسی, خوش آوا, پرمعنی ...و در عین حال در حد فهم..........دیدی اسم های عجق وجق میذارن تا شلوار بچه رو نکشی پایین نمیفهمی پسره یا دختر...یعنی چی آخه؟ مثلا میخوان اسم بچه شون تک باشه. بعد بری معنیش رو پیدا کنی مثلا میگه نام روستائی در قزوین فقط چون عجق وجق هست انتخابش میکنن.
2706