2737
2739
سلام بسرم دو روزه تب داره. از دیروز به دستور بزشکش شیاف باید بذارم. اما وقتی شیافو باز میکنم یه حالته خمیر ماننده. اون خمیر رو سر مقعدش بمالم یا با روکش بلاستیکی بذارم?
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
lll ممنون بارانی جون یعنی پلاستیکشو بکنم از سر خمیری بذارم سر مقعدش؟
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2740
بارنی جون اخه خیس کردن نمیخاد. خودش خیلی شله. چیکار کنم؟
چون بیرون بوده نرمه. درسته؟ اونای دیگرو گذاشتم یخچال. یعنی شما میگی بقیش سفت میشه. خراب که نشده بیرون بوده؟
2706