2737
2739
عنوان

صبح جمعتون بخیررررررر...

610 بازدید | 67 پست
شوشو از صبح ساعت پنج بیدار شد اصرار پشت اصرار تو رو خدا بیا بریم کله پزی میخواد منو مجبور کنه کله پاچه بخورم منم پاچه اش را گرفتم فرستادمش بره تهنایی بخوره خخخ
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتن، به پای هرزه علف های باغ کال پرست! اینه دنیای بعضی از ما ادما !!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام مامان اناشا سلام شیدی جون . چرا بیدارید الان ؟!
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتن، به پای هرزه علف های باغ کال پرست! اینه دنیای بعضی از ما ادما !!
من اول صبحی ی موجودی رو دیدم کلا اشتهام کور شد با جارو برقی دنبالش بودم تا گرفتمش اه اه
2740
سلام محبوبه جون . دوس داری کله پاچه ؟! آفرین بابا من اصلا نمیخورممممم . مصرف گوشتم هم پایننه دیگه خیلییییی بخورم گوشت چرخکرده و کوبیده است
خوبه که مسخوری . من یه کمم بد غذام . البته بعد عروسی شوشو درستم کرد چرا کله صبح بیداری ؟!
2706