2733
2734
عنوان

تجربه ی من ، از درمان وسواس فکری و عملی

| مشاهده متن کامل بحث + 188164 بازدید | 280 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم شدید وسواس فکری دارم 

یه روز تو خیابان راه میرفتم که یه سرنگ. دیدم از اون موقع که راه میرم همش فکر میکنم تو راه رفتن تو پام سرنگ می‌ره برمی‌گردم نگاه میکنم میبینم هیچی نیست خیلی دارم اذیت میشم😭😭😭

2728
سلام  الآن شاید بالای ۹۰ درصد خوب شدم  اون ۱۰ درصد هم بهش توجه نمیکنم

من الان یدونه فلوکستین ۱۰ میخورم مشکل وسواسه برطرف شد ولی در روز ولی بی قرار شدم

تو چیکار کردی که خوب شدی؟ 

راهنماییم میکنی؟ 

ممنون میشم

من الان یدونه فلوکستین ۱۰ میخورم مشکل وسواسه برطرف شد ولی در روز ولی بی قرار شدم تو چیکار کردی که خ ...

من تو پستهای بالاتر توضیح دادم 

فقط اینکه زیاد اذیت شدم 

خیلی تلاش کردم به وسواسم اهمیت ندم و ندادم

زمان گذشت و خدارو شکر خوب شدم 

اگه شما خیلی اذیت هستین بهتره از روانشناس خوب کمک بگیرین تا این دوره رو راحت تر بگذرونید ، بهترین کار در کنار درمان روان پزشکی یا روانشناسی یا روانکاوی ، اهمیت ندادن به اون وسواسه . همین

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2738
من تو پستهای بالاتر توضیح دادم  فقط اینکه زیاد اذیت شدم  خیلی تلاش کردم به وسواسم اهمیت ...

والا رفتم منم کلاس مثبت اندیشی و امید به زندگی ثبت نام کردم تا حالم خوب شه

اتفاقا تراپیست هم هستن ریشه یابی میکنن

در روز دقیقا منم همینکارارو میکنم که شما میگی البته به نسبت شما ضعیف تر

فقط ترس روانپزشکو دارم که دارو بده 

اخه یکی میگه نخور بدتر میشی هیچ تاثیری نداره و از این حرفا

ولی الان مشکلم اینه که صبح ساعت ۳ از خواب میپرم دیگه خوابم نمیبره مگر اینکه آرامبخش بخورم 

والا رفتم منم کلاس مثبت اندیشی و امید به زندگی ثبت نام کردم تا حالم خوب شه اتفاقا تراپیست هم هستن ر ...

حالا که به مثبت اندیشی اعتقاد دارین و ساعت ۳ صبح هم از خواب بیدار میشین ، تو یوتیوب راز های نهفته در ساعت ۳ تا ۵ صبح رو برید ببینید ، یا معجزه ی ۳ تا ۵ صبح بیدار شدن رو سرچ کنید اسم کانالش سلامت ارتعاشه و کسی که صحبت میکنه پروفسور دانش 

یکی هم هست جذب خواسته ها ۳ تا ۵ صبح

فکر کنم براتون جالب باشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩