2733
2739
سلام مامان ها مهربون.

خوبید؟ نی نی های گلتون خوبند؟

میخواستن بپرسم شماها میدونید قیمت کالسکه توی دبی چقدر با ایران فرق داره؟

مخصوصا مکسی کوزی

چند روز پیش رفته بودم کالسکه ببینم فروشنده میگفت مکسی کوزی قراره وارداتش از انحصاری در بیاد و تا چند ماه دیگه زیر 400 قیمتش میشه!

توی چند تا از سایت ها دیدم که قیمت مدل مورا با ایران فرق داره!

شماها تجربه دارید؟

ارزش داره بگم از اونجا بیارن؟
لی لی پوت جان من کالسکه از دبی خریدم یادم نیست چه مارکی ، نصف قیمت ایران . اما چه فایده دفعه دوم که استفاده می کردم چرخش کنده شد. 20 هزار تومان دادم درستش کردن اما باز هم شکست خیلی پشیمون شدم که چرا از همین جا نخریدم. لباس و حوله نوزادی هم که خریده بودم گرونتر از ایران بود...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
مرسی بهار جووون که یاهام همفکری کردی.

یعنی فکر میکنی به لحاظ کیفی متفاوت بوووده یا شانست اینطوری شده؟

من تو هر سایتی می گردم قیمت مکسی کوزی تو دبی رو پیدا نمیکنم. فکر می کردم شاید به صرفه تر باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لی لی پوت جان به نظر من ارزش نداره از دبی بیاری به هر حال یکسری از مارکها توی ایران نمایندگی هستند و با اینکه ممکنه کمی گرونتر باشه اما گارانتی داره و هر وقت مشکلی پیش بیاد راحت می تونی بری مغازه ای که خریدی و مشکلت رو رفع کنی از طرف دیگه ممکنه حتی توی بار هم تصادفا کالسکه آسیب ببینه.
به نظر من که از همین جا بخر .
2728
سلام لی لی پوت جان
من می خواستم ماکسی رو از خود هلند بگیرم از نظر قیمتی از اینجا گرونتر در میومدش و اینکه بدون گارانتی بودش دبی هم با ایران تقریبا یکی در میادش اینجوری که بهم گفتن که بازم گارانتی نداره
برای همین از اینجا خریدم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
لی لی پوت جون یکی از بچه های تاپیک ما کالسکه و کریر اون فلو رو برای دخملش از دبی خریده بود 450 که اینجا هم دقیقا همون قیمت بودش
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2740
لی لی پوت جون ست کامل کالسکه مکسی کوزی با پایه کوینی همراه کرییر تقریبا حدود 3500 درهم امارات هستش ولی به نظر من کالسکه کوینی کالسکه راحتی واسه بچه نیست فقط خوشکله به نظر من کالسکه mother care بهتره
من از دبی کالسکه وکریر مادرکر گرفتم 700 تومن اصلا اون مدل تو ایران نیست.اگه تو سایتش بری هر مدلی که انتخاب کنی تو دبی هست.البته قیمت این ستی که من گرفتم تو سایتش تقریبا همین قیمته.الان که مادرکر حراج گذاشته ولی ستی که من خریدم حراج نخورده.به نظر من بگو برات بیارن.البته بگم 2 هفته دیگه نی نی من به دنیا میاد هنوز استفاده نکردم.