2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1277983 بازدید | 12994 پست
پونه جان 2-3 پتو لازمت خواهد شد من هنوزم از همه پتوهای پسرم استفاده میکنم یه دونه نازک بخر یه دونه جنس گرم و بافت اگه دوست داشتی ازین پتوهای دورپیچم بخر جنس نخی و مخملی دارن و قطعا استفاده خواهی کرد
این دوتا سایتو برو قیمتا و مدلا رو ببین
http://macbaby.ir/fa/
http://ninistore.com/index.php
درباره مارکی که گفتی اطلاعی ندارم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
نینی ناز عزیز لطف بزرگی کردی گرچه اینجا مثل تایپیک زایمان طبیعیه :)
من هستم ...دوستان میان سوالای تکراری میپرسن جواباشونو میگیرن بعدشم که نینی نازشون اومد نهایتا تو یه خط تجربه هاشونو میگن و میرن !!!!!البته این مایه خوشحالی منه که میتونم گره ای از کار دوستانم باز کنم و ازین کار اصلا خسته نمیشم
خودم روزی که نینیم تو دلم بود کلی سوال بی جواب داشتم که کسی نمیتونست کمکم کنه
انشالا من بتونم کمکی به بقیه بکنم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پونه جان من گیفت نخریدم اعتقادیم بهش ندارم اصلا جشن سیسمونی و این برنامه هارم نداشتم خدارو شکر
بنظرم ازین هزینه ها نککن ارزش نداره
نینی ناز جون کامل نوشته ات رو نخوندم فقط نوشتی مادرکر محصولات بهداشتیش تقلبیه که میتونم قطعی بگم نیست
تمام محصولاتش اکبند هستن و روشون نوشته made in uk
من از المان برام اوردن از همین قمم خریدم همه چیش عین هم بود حتی تاریخ تولیدش
2728
ملیحه جون من امروز رفتم لوازم بهداشتیه جانسون گرفتم ولی بعدش که تو اینترنت سرچ کردم دیدم استفادشون بدلیل وجود ٢ ماده سرطانزا منع شده کلی اعصابم داغون شد. یعنی صحت داره؟ دیگه داروخانه ازم پس میگیره؟
خدایا دوستت دارم
دیبا جون منم اینو شنیدم....ببرعوض کن تا خیالت راحت تر باشه ...وگرنه تو این دنیا ممکنه بقیه هم زیراب اون شرکت رو زده باشن
من که برا خونه مامانم که گاهی اونجا میبرم حموم فیروز گرفتم...به نظر من که خوبه
برا خونه خودمون موستلا فعلا....

برا پوشک منم مولفیکس و مرسی (ایرانی) استفاده میکنم....مرسی یکم بهتره اما گرون تر...اما مولفیکس سایز 2-5 نداره..من که ندیدم...برا اول جان به به یا پمپرز بگیر
البته من خودم مای بی بی گرفتم چون اونا رو پیدا نکردم.(تو شهرمون)...(مای بی بی سایز خیلی کوچولو داره...دختر من 2300 بود) اما بعد چند روز حساسیت داد...بعد پنبه ریز 2 تا 5 که اگه نی نیت بالای سه کیلو باشه اونم خوبه....البته لایه کتون نیست

من که راستش وقتی می خوام برم پوشک ترک بخرم عذاب وجدان میگیرم آخه خداییش مرسی و مولفیکس کم نمیاره از ترکا....
چندباری بیشتر ترک استفاده نکردم
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
ملیحه جون من جانسون رو گفتم میگن تقلبیه نه مادرکر شاید اشتباه تایپی پیش اومده. در مورد مادرکر گفتم خواهرزاده ام بهش حساسیت داد و دکتر گفت اینا هیچکدام واقعا ضد آلرژی نیستن هرچند که روشون نوشته، بهش شامپو فیروز گفت استفاده کنه و برا بدنش هم یه ژل گیاهی خارجیه که اسمش یادم نیست برا همین ننوشتم.

پونه جون در مورد مارک کانگورو نمیدونم، فقط تو همین تاپیک مامانا گفتن که سه حالته داره. من خودم هفته دیگه میرم بهار برا دیدن، بعدش دارم میرم مکه هرچی رو بتونم اونجا میگیرم.
مرسی مامان مهرسا جون. منم میخواستم موستلا بگیرم ولى اینجا نداشت خارجی فقط جانسون داشت منم اجباراً جانسون گرفتم حالا امیدوارم برام عوضش کنه. همون فیروز خودمونو بگیرم خیالم راحت تره. ولى شوشو میگه نه بابا اینا الکی میگن
عزیزم مرسی چطور سایز ٥-٢ نداره؟ آخه اینجا پمپرز یا جان ب ب نداره. اى خدا آخر دنیاست اینجا
خدایا دوستت دارم
2738
ملیحه جون...به نظر من شما خلاصه ای که نی نی ناز نوشته رو تو اولین صفحه بذار و بنویس خلاصه تا صفحه 99 که هرکی اومد حداقل این خلاصه رو بخونه بعد بیاد بقیه سوالاشو بپرسه
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
سلام دوستان

میشه بگید برا زیر گردن و زیر بغل نینیا که عرق سوز نشه چی میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من لوسیون و روغن میزنم اما بی فایدست.پودر هم که دکترش میگه اصلا استفاده نکنین چون برا ریه نینیا خوب نیست و حساسیت نفسی میده.

شما چی استفاده میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیبا شهر ما هم نداره...سخت نگیر همه پوشکا خوبن ممگه اینکه بچه حساسیت بده....باور کن پنبه ریز و اینا هم خوبه....فقط مای بی بی معمولی زیاد خوب نیست...خیلی ها شاکی هستن که اونم حتی بعضیل خیلی راضین...مای بی بی پریمیوم هم خوبه....بچت اگه 3 کیلو و خورده ای باشه فقط حدود ده روز 2-5 لازم داری...بعد دیگه مولفیکس شماره دو براش خوبه....من که از وقتی دخترم 3700 بود براش مولفیکس شماره دو میبستم

کلا وقتی مثلا رو یه پوشک نوشته 3 تا 6 برا تا 5 و نیم کیلو خوبه...بعد کوچیک میشه ...یعنی میشه بست اما پس میده
شمنیم منم این سوالو دارم

من با آب و پنبه میشورم که کمتر شه...اگرم سوخته باشه خیلی...یکی دو بار از همون کرم سوختگی پاش زدم به گردنش...اما نمیدونم بده یا نه!!!
2706