2733
2739
عنوان

خیلی بهم برخورده..

1255 بازدید | 20 پست
من مرداد پسر مو نوشتم مهد که از بیستم اینا مریض شد و تا امروز که دوباره رفتیم. من گذاشتمش پایین، رفتم بالا که شهریه رو بدم، گفتن خانم فلانی نیستن و ظهر بیاین.
بجای ساعت ۴، ساعت ۲ رفتم مهد و اول رفتم بالا. خانم مدیر که قبلا تا کمر واست خم میشد انگار که سریع منو شناخته باشه، خیلی سرسنگین شد. به روم نیوردم و گفتم من فلانیم و بچه ام از امروز دوباره اومد. من چقدر تقدیم کنم؟( حالا من کلمه ای نگفتم که الان هفته دومیم و باید کمتر بدم). یکهو خانمه قاطی کرد که شما باید کل شهریه رو بدین و بدون اینکه من هیچ عکس العملی نشون بدم با اعصاب خراب ادامه میداد که بلهههههه تو قرار دادی که امضا کردین اینو گفته بودیم....
خیلی شوکه شدم... کارتمو گرفتم جلوش و رمزمو گفتم.... کارتو کشید و انگار حالش جا اومد، اومد شروع کنه به مودب بازی.... محترمانه خداحافظی کردم و رفتم پایین... ولی واقعا بهم برخورد... قصاص قبل جنایت کرد... یکی دو تا از اولیا دیگه هم بودن... جلوی اونا هم خجالت کشیدم: هم از اینکه منو نادیده گرفت و هم اینکه سر شهریه بدون اینکه من کوچکترین اعتراضی کرده باشم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا جقدر بی تربیت من تو مهد کار کردم بدترین جا برای کودکان هست فقط به پول فکر میکنن وهیج من هرگزززززززززززز دخترمو مهد نمیزارم کلاس های بیرون میبرم
دخترم غزل هدیه است از اسمان 91/5/10
2731
متنفرم از مسیولین پولکی!!!!!! من جای شما بودم میگفتم خانوم نسبتا محترم جایی که مدیرش همه چیز و به خاطره پول زیر پا میزاره ارزش اینو نداره که حتی فرزندم لحظه ای اینجا مکث داشته باشه چه برسه به اینکه بسپرمش دست شما !!!!! فردا برو اونجا بگو لطف کنین پرونده بچه منو بدین شهریه ای و هم واریز کردم صدقه سرش باشه ایشالله که همیشه برام سلامت بمونه. مشخصه که خیلی به این پولها احتیاج دارین
خداجونم دوست دارم فقط همین...
2740
واااااااااااااا!!!!!!!!1
منم دخملم مهد کودک میه یکبار خیلی دیر، خدایی تقصیر من بود، دیر رفتم دنبال بچه، مربیشون خسته شده بود خیلی با من بد صحبت کرد که شما خیلی دیر اومدی، من فقط به خاطر این بچه موندم و....
منم گفتم پولشو میدم! مشکلی هست میبرمش!کار من اینطوریه!فداش هم خودش هم مسئول مهد کلی از من عذر خواهی کردن!!!!!!!!1
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
اونایی که مهد دارن جدا قسمتی از درامدشون حرامه
یه کفگیر کوچولو برنج و یه ذره خورش که کلا یک چهارم پرس معمولی هم نمیشه رو میدن 3500 تومن
شهریه فروردینو کامل میگرن حالا بچه ت یه روز رفته باشه یا کل ماهو فرق نمیکنه
تنها بهونه شونم اجاره مهد و حقوق مربیاس که بدبختا ماهی 250 بگیرن
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
2706