2726
عنوان

کمک فوری می خوام دامن بخرم

1469 بازدید | 12 پست
امشب یه مهمونی رسمی دعوت داریم یه دامن مشکی خوب و شیک داشتم می خواستم با کت بپوشم دیشب رفتم شستمش صبح اومدم بردارم اتو کنم گرفت به میله آویز رخت پاره شد گرییهههههههههههههههه

وقتی هم ندارم تا بعد از ظهر تورو خدا بگید کجا می تونم برم دامن تک خوب بخرم
دامن ضخیم می خوام تا زیر زانو
هفت حوض
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آره کوکاکولا هم خوبه
خونه تون کجاست ؟
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری

مزون آنلاين ساراتيك😍😍😍

ثبت سفارش ست مادرودختر 👩‍👧👩‍👧👩‍👧

مجلسي و اسپرت

و مادر وپسر👩‍👦👩‍👦👩‍👦

گل سر 🎀🎀🎀

دامن پليسه

لباس يلدا🍉🍉🍉🍉

تل

پابند

پاپوش

لباس بارداري

لباس اتليه

سفارش از طريق تل با ايدي

@sarat262

@razeghii91

ادرس كانال

https://t.me/Saratik262

ست لباس مادر و كودك ساراتيك ثبت سفارش ستمادرودخترمادر وپسرگل سرتل پابند پاپوش لباس بارداري لباس اتليهسفارش از طريق تل با ايدي@sarat262تمامي سفارشات با تضمين كيفيت دوخت و پارچه😍😍