2752
2734

من از ۱۶ هفته تاالان ک توی ۲۹هستم صبحا اسید معدم بالامیارم.دکتر برام امروز پنتوپرازول نوشت.گفتمش هم استرسم زیاده.برام دکلرو پوکساید نوشت گف این ضداسترسه ضرری برای بچه نداره بنظرتون چیکارکنم؟هردورو بخورم یان.خواهرشوهرم ماماس.گف نخور.نمیدونم حرف کدوم گوش بدم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

منم مشکل شمارو داشتم فقط عرق نعناع میخوردم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سعی کن خودتواروم کنی پیاده روی برو مدیتیشن کن 

اخه من قبل بارداری زیرنظر روانپزشک پوکساید میخوردم باردار شدم قطع کردم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
استرستو با چیزای دیگه کنترل کن  با پیاده روی ورزش دعا هر چیزی بهت آرامش میده استرساتو بنویس ود ...

وسواس فکری هم دارم

بااضطراب.بااین‌چیزا حل نمیشه.با قرص خوب میشدم قبل بارداری.بعدش بخاطر بارداری قطع کردم

من سربارداری اولم شش ماه تمام پنتوپرازول خوردم سر این بارداریمم از ماه دوم بارداری تا الان که هفته 3 ...

ضرر داره اگه بخورم

اخه من قبل بارداری زیرنظر روانپزشک پوکساید میخوردم باردار شدم قطع کردم

بازم عزیزم سعی کن دارونخوری بهش اصلافکرنکن هرچی فکرکنی بیشترمیشه خودتومشغول کن باشوهرت بروبیزون یادوستات بایکی خودتومشغول کن شادباش رنگ روشن بپوش جلوی آینه بشین خودتوارایش کن نقاشی بکش 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
وسواس فکری هم دارم بااضطراب.بااین‌چیزا حل نمیشه.با قرص خوب میشدم قبل بارداری.بعدش بخاطر بارداری قطع ...

من واسه افسردگیم دارو مصرف میکردم 

تاثیر داروم شب بیداری بود سر درد تاری دید دیدم نه بابا من اگه واسه خودم کاری نکنم نمیشه موسیقیو قطع کردم نمازامو شروع کردم قرآن خوندم و واقعا نتیجه گرفتم قرصامم کلا قطع کردم 

ضرر داره اگه بخورم

نبابا چه ضرری داره معده درد ضررش بیشتره اگه اسیدتو کنترل نکنی ممکنه بعدبارداری هم ادامه پیدا کنه مادرشوهرم الان چهل ساله معده درد داره و انواع داروهای معده رو میخوره و میگه سربارداری اسید معده گرفتم و دیگه ولش نکرد. من بعد زایمانم دیگه اسید معدم برطرف شد

نبابا چه ضرری داره معده درد ضررش بیشتره اگه اسیدتو کنترل نکنی ممکنه بعدبارداری هم ادامه پیدا کنه ماد ...

اها.چون‌متخصص برام‌نوشت.ولی خواهرشوهرم ماماس گف نخور

به نظرم اگه روانپزشکت برات تو دوران بارداری نوشته پس میتونی مصرف کنی تو اینترنتم سرچ کنی رده مصرف رو برات میزنه مثلا اگه نوشته رده مصرف در بارداری AیاBمیتونی مصرف کنی ولی اگه cیاdباشه بهتره مصرف نکنید بازم برو پیش  دکتر زنان و روانپزشکت با هردو مشورت کن

من واسه افسردگیم دارو مصرف میکردم  تاثیر داروم شب بیداری بود سر درد تاری دید دیدم نه بابا من ا ...

ن‌من پوکساید ک میخوردم عوارضی نداشت.استرسم از بین میبرد.دکتر گف ضرری نداره برای بچه نداره.ولی میترسم بخورم

2706