2733
2734
طلبه خانم بلند فکر  فک کن امام حسین بود روت میشد بری بهش بگی مشکل جنسی ما رو حل کن  شما ...

خانمی چقدر تلخ صحبت میکنی؟چرا حقیقت و انکار میکنی؟ مهمترین جز یک رابطه زن و شوهری رابطه ی جنسی هست.روابط دیگه را که یه زن و شوهر با افراد خانواده اولیشون میتونن داشته باشن. واسه آمیزش نمیگه که برو دست به دامن اهل بیت شد واسه نجات زندگیش  میگه عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها فقط شما فکر میکنی که به بقیه میگی کوته فکر ؟!  طلبه ایی که خودشو بالاتر بقیه ببینه علمش در ...

زنان بیش از مردان در همه موارد و به ویژه به هنگام آمیزش جنسی، حیا می‌کنند، تا آنجا که حتی ابا می‌کنند خواسته‌های خود را نیز بخواهند. همین امر سبب می‌شود که زن فقط خود را تسلیم خواسته‌ی مرد کند و هیچ انفعال یا تحرک ویژه‌ای از خود بروز ندهد. در نتیجه آمیزش با سردی صورت می‌گیرد و در دو طرف – به ویژه مرد – ایجاد سردی و بی‌رغبتی می‌نماید.

[مزاح: ظریفی می‌گفت: من هر بار با همسرم آمیزش می‌کنم، دو غسل بر من واجب می‌شود: اول غسل مسّ میّت و دوم غسل جنابت].

در احادیث بسیار تأکید شده است که زن به هنگام آمیزش باید حیا را کنار بگذارد. امام صادق (ع) فرمود: «بهترین زنان بانوئی است که چون با شوهر خلوت کند لباس حیا را از خود دور کند و چون لباس بپوشد لباس حیاء را هم بپوشد.» (وسائل ج 14 ص 14 و 126)

براتون یه حدیث کوچیک اوردم ورندمی انتخاب کردم 

رفیق من خودمو بالاتر نمبدونم اما لطفا ب لحن پیام بالای خودتون و نوع حرف زدنتون خوب نگاه کنید و بعد من رو متهم کنید 

در اخر هم باید بکم چرا انسان برای نیاز جنسی نباید متوسل بشه درصورتی ک همین نیاز ب ظاهر پست موجب گناه بزرگی مثل زنا و بی حیایی و بی عفتی میشه! 

موفق و موید باشید

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2731