2737
2739

سلام من برای مهرماه ۱۴۰۰ از سایپا خرید کردم حالا میخوام تا اونموقع یه خودروی دست دوم بنام خودم بخرم که بی ماشین نمونم تا وقتی خودروی جدید به دستم برسه میخوام بدونم اگه سند ماشین دست دوم به نامم بشه توی ماشینی که سایپا ثبت نام کردم مشکلی پیش نمیاد؟ پلاک فعال محسوب نمیشه؟

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پلاک فعال میشه دیگه ، تحویل نمیدن. اینو بزن به اسم کس دیگ

آخه قبل ثبت نام که پلاک فعال نداشتم گیج شدم کسی هم جواب درست حسابی نمیده بمن خب تا سال بعد من چطور رفت و آمد کنم؟

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
2728
آخه قبل ثبت نام که پلاک فعال نداشتم گیج شدم کسی هم جواب درست حسابی نمیده بمن خب تا سال بعد من چطور ر ...

موقع ثبتنام که استعلام نگرفتن ازت، فقط ثبتنام کردی و تیک پلاک فعال ندارم رو خودت زدی. موقع تحویل استعلام میگیرین ازت که از موقع که ثبتنام کردی یا الان که میخای ماشینو تحویل بگیری پلاک فعال داشتی یا نه.

باید یا به اسم کس دیگه بخری یا با آژانس بری اینور اونور ، بزن به اسم مامانت بعدا خواستی بفروشی ام دردسر نشه برات