2737
2739

من یک جلسه با پریمیوم آیس 2020 لیزر کردم

اصلا اصلا اصلا درد نداشت و انگار اون دسته رو می کشید به پوستم

البته اپراتور گفت که موهای نازک که مثله پرزه نمی گیره و بعضی جاها رو انجام نداد

خیلی شنیدم که لیزر درد داره می خوام بدونم کدوم مدله و کدوم دستگاه نتیجه داده

من تا حالا یکبار رفتم لیزر و با همین یکبار تغییر محسوسی حس نکردم و نمی تونم قضاوت کنم

خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ کسی راهنماییت کرد منو لایک کن بیام بخونم

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
2731

کندلا من میرفتم یکم سوزش داشت بعدشم یکم قرمز میشد ولی موها زود ازبین میرفتن راضی بودم.

ولی واسه شارژم رفتم مدیو استار تو مرکز لیزر برکه، واااای وحشتناااااک سوزش داشتم حین کار ، بعدشم بعد از دو هفته هنوز مو داشتم بهشون گفتم گفت نباید شیو کنید! آخه یعنی چه ادم ک نمیتونه تا دو هفته با پش ماش زندگی کنه😐

درکل کندلا بهتره بنظرم

من 8 جلسه با کندلا رفتم درد داشت ولی موثر تر  بود  شارژ دوم با آیس رفتم اصلا موثر نبود&nb ...

منم حسم میگه آیس موثر نیست خصوصا اینکه صورت و پشت و شکم و بعضی جاها رو نزد 

خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 

بچه ها منم چند سال میخواستم برم ولی از دردش میترسیدم... چون طاقت درد ندارم و فقط ژیلت استفاده میکردم...

پنجشنبه دل رو زدم ب دریا و رفتم...

دستگاه آیس پلاتینیوم 2020 عالی بود...

کندلا هم برای بیکینی و زیر بغل زدم...

دردش از اپیلاسیون که بیشتر نبود چون من اپیلاسیون رو نتونستن طاقت بیارم ولی این اوکی بود...

فکر کنم دستگاه دایود الیو بیشتر درد داره

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2740

من کندلا استفاده کردم عالیه ولی درد داره

قبلش نباید صورتتو بشوی حمام هم نباید بری وگرنه پوستت نازک میشه بیشتر درد میگیره

اگه نمی تونی تحمل کنی از بی حسی استفاده کن قیمتشم زیاد نیست 

مثل یه پماد میزنی به جای مورد نظر بعد پلاستیک میکشی نیم ساعت بمونه بعد بیحس میشه

ربطی به دستگاه نداره که بعضی جاهارو نمیزنن...

شما هر دستگاهی رو که بری کلا موهای کرکی رو نمیزنن چون برعکس عمل میکنه و ریشه مو ضخیم میشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
بچه ها با کندلا کل هزینش فول بادی چند میشه؟

همه جا بین 250 تا 350 هست

2706