2733
2734
عنوان

برای منو جشن تولد چی پیشنهاد میدید

44461 بازدید | 26 پست
بچه ها من یه بار دیگه هم این موضوع رو تایپک زدم که متاسفانه به جز یه نفر هیچ کس جواب نداد.خواهش میکنم یه منو متنوع و عالی بهم بگین .و همین طور پیشنهاد ها تون رو.مرسییییییییی
دارای یک همسر تمام عیار :))))
شی شی جون کیه تولد؟منم تم میخام
بعدا میرم سراغ منو..............
سالاد ماکارونی الویه بورک دسر میوه تارت میوه پیراشکی گوشت چیزای پر طرفداره
خودم اسنک مینی مینی پیتزا رو در نظر دارم فعلا
دشوار ترین قدم همان قدم اول است...
*کورش کبیر*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اگه خیلی مجلسیه باید برنج و خورشت بدی...مگه نه که الویه... پیراشکی گوشت.. مرغ سوخاری. جوجه کباب و چنجه.......
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
2738
من اگه تولد ادم بزرگ می گفتم باقالی پلو با گوشت... فسنجان... ماهی شکم پر... مرغ و الو... و دسر و ژله.. کرم کارامل...
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
چیپس مکزیکی: مواد پیتزارو مثلا کالباس و قارچ(قارچ پخته شده)و ذرت و هر چی دوست داری رو به جای خمیر پیتزا چند لایه چیپس روی هم میچینی توی ظرف پرکس بعد مواد رو میریزی و پنیر پیتزا_میزاری توی مایکروفر پنیر طلایی بشه امادهست _باکلاس و خوشمزه هست
سالاد انار درست کن . برنج نزار .مر غ سخاری .ماکارونی .
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
پیش غذا انواع غذاهای فانتزی و یبک مثل لازانیا.پیراشکی.سالاد ماکارونی.ذرت مکزیکی.الویه و انواع ساندویج سرد.کیک مرغ.حلقه مرغ و ریحون.میگو سوخاری .سالاد یونانی و...و البته چون هوا سرده یه نوع سوپ به عنوان پیش غذا باشه بهتره.
غذای اصلی غذاهایی مثل هم ته چین .جوجه.خورشت فسنجان(چون هوا سرده فسنجان مورد استقبال اغلب قرار میگیره) با یه نوع خورشت که بیشتر تو خانوادتون طرفدار داره.قورمه سبزی.قیمه.کرفس.کنگر.و......
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
2706