2737
2739
اینجانب آمنه صفرچی کارشناس تغذیه و رژیم درمانی جهت کاربران رژیم های غذایی می دهم
بر طبق سبد غذایی شما
با اندکی هزینه می توانیدسلامت خود را به دست اورید و مشاوره تغذیه استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید نشه اسمشو گذاشت رژیم اینکه قبل از هر وعده ی غذایی و میان وعده دو سه قاشق از این سبوس رو با آب یا شیر بخوری باعث سیری میشه و اشتهارو کم میکنه در نتیجه به کاهش وزن کمک میکنه
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
2731
2738
سبوس جو دوسر میزان کلسترول خون را پایین می‌آوردسبوس جو دوسر از ابتلا به سرطان کلون پیشگیری می‌کندیبوست را از بین می‌برداعث شفافیت پوست می‌شوداز ابتلا به دیابت پیشگیری می‌کند
زیاده روی در مصرف سبوس ممکن است ایجاد اسهال نماید.
- زیاده روی در مصرف سبوس منجر به انسداد روده و التهاب دیورتیکول روده می شود.
- توصیه می شود پس از مصرف سبوس، مایعات و آب فراوانی نیز مورد مصرف قرار گیرد.
پس رعایت اعتدال و میانه روی در مصرف هر نوع ماده غذایی ( هر چند که مفید باشد ) لازم و ضروری است.
اخه عزیزم چون روند کاهش وزن طولانی هست وادم مجبوره که مدام مراقب خوردنش باشه سخته مرتب قراره با موقعیتهای خوردن مبارزه کنی کالری شماری کنی استرس وزن کردن اینها باعث میشه کار سخت شه مثلا یک هفته رعایت میکنی تا دوشب بخوری برمیگرده این واقعا واسه کسی که رژیم میگیره سخت هست یا اینکه من بچه کوچیک دارم وقتی به اون غذا میدم ناخوداگاه خودمم ناخونک میرم خوب حساب کردن این ناخونکها سخت هست