2733
2734
عنوان

معاینه لگن چطور انجام می شه ؟؟؟؟؟

103333 بازدید | 25 پست
معاینه لگن برا تشخیص اینکه می تونیم زایمان طبیعی انجام بدیم ،چطوری هست و تو هفته چند انجام می دن ؟
و نیازی به سونو کردن هم داره ؟
ممنون
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش چد ثانیه اس. اگه ریلکس باشی درد هم نداره و زود تموم میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
سلام ندا جون . معاینه لگن یک معاینه واژنال هست که دکتر بوسیله لوبریکانت و دو انگشت انجام می ده و هیچ نیازی به سونو و عکس نداره . توی هفته 36 انجام می شه . من هفته پیش انجام دادم اصلا درد نداشت . وقتی دکتر بهم گفت که لگن خیلی خوبی برای زایمان طبیعی دارم از خوشحالی داشتم بال در میاوردم.
ایشاله شما هم لگن خوبی داشته باشید و زایمان موفق و نی نی سالم.
دکتر منم گفت که لگن عالی دارم .مثلا یه عمر ورزشکار بودم

منم خوشحال عاشق زایمان طبیعی بودم ولی روز زایمان رحم بیشتر از 2سانت باز نشد و با گریه بردنم اتاق عمل

نترسیدا ایشاا.. شما برید اتاق زایمان ایشاا...
با دو انگشت معاینه میکنن برای من که اصلا درد نداشت البته اینم بگم که دکترم خیلی ماهرهههه وگرنه روز زایمان مامای شیفت معاینه کرد دردم اومد اما قابل تحمل بود
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2738
آره فکر کنم....

در هر صورت دستشون رو میکنن اون تو!!!
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
نه بابا....وقتی که میخوان کیسه آب رو پاره کنن یه چیز تیز میارن....نه دست....

تازه با دست فشار که نمیده....

بعد از لگن ، دهانه رحم هست که همیشه در بارداری بسته است....نزدیک به زایمان که بشه شروع میکنه به باز شدن اونم اگه باز شه 1 سانت....

***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
نه بابا! خطری نیست. نترس
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام منم هفته 37 و 4 روز معاینه لگن شدم
فقط دو تا انگشت رو برد داخل یه کوچولو چرخوند
اصلا اصلا درد نداشت
بیشتر حس قلقلک بود برام
دو تا انگشت از آلت مرد هم کوچکتره نمیدونم چطور میگفتن درد داره
حتی دهانه رحم رو هم چک کرد
که اونم دو تا انگشت رو بیشتر برد داخل
و اصلا اتفاق خاصی نبود
اگه شب قبلش رابطه داشته باشید
یا دکتر یا ماماتون انگشتش رو یکم خیس کنه اصلا حس نمیکنید اینو نوشتم برای کسایی که بعدا مثه خودم سرچ میکنن
2706