2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
غیبت عذاب قبر زیاد میکنه 😭

ببخشید فضولیه معذرت میخوام میدونم سخته واسه یه مادر ولی سعی کن خودت بشی پاهای بچه ات با این روحیه ای که داری هیچ کمکی نمیتونی بهش بکنی امید داشته باش ولی با روحیه فقط این مشکل مال شما نیست خیلی ها مشکلهای بزرگتری دارند باز هم اگر باعث ناراحتی شما شدم معذرت میخوام

ببخشید فضولیه معذرت میخوام میدونم سخته واسه یه مادر ولی سعی کن خودت بشی پاهای بچه ات با این روحیه ای ...

دیگه اخه سه ساله شب و روز نداریم خیلی تو فشارم ولی امیدم دارم دیگه نمیدونم سپردم به خودش 

ن فدات شما ببخش 

یادم میره عوض کنم یه سری خیلی حالم بد بود این متن گذاشتم 

💔#سی_پی...#فلج_مغزی 
دیگه اخه سه ساله شب و روز نداریم خیلی تو فشارم ولی امیدم دارم دیگه نمیدونم سپردم به خودش  ن فد ...

نمیدونم چه اتفاقی افتاده ولی خوب میدونم که پسر خالم ۲۸ سالشه ولی بیشتر با ما بزرگ شده مشکل خیلی بزرگتری داره یا پسر دختر عمم الان ۳۰ سالشه و یک معلول جسمی ذهنی حرکتی است عزیزم ناشکری نکن اینقدر هم به خودت فشار نیار میدونم سخته هر بار که به سر پسرخالم برق وصل میکنند زجرش را ما میکشیم چون اون نمیفهمه ولی این همه سال باهاش کنار اومدیم یه مدت گریه میکنیم و دوباره شکر خدا میکنیم چون کار دیگه ای نمیشه کرد