2726
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174867 بازدید | 229 پست
نازبانو جون اصلا نگران نباش...این حالتت غیر عادی نیست..دختر عموی منم همینجوری بود.....ولی به نظر من بهتره زودتر بری دکترو با موافقت دکترت یه سو نو واژینال انجام بدی...تا خیالت راحت بشه....یادت نره استرس اوضاعت رو بدتر میکنه و نه بهتر....مواظب خودت باش...

زخمی که می زنیم، دلی که می شکنیم ارزان نیست...یک جایی باید بهایش را بپردازیم. یک وقتی شاید همین نزدیکی ها...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روز 32 پری یعنی با 5 روز تاخیر از بتا 63 شده و 4روز بعد شد بالا 200 من خیلی استرس داشتم برای همین زود رفتم سونو که تو سونو معمولی هم چیزی مشخص نشده بود .......ولی دو هفته بعد که دوباره رفتم سونو صدای قلبشو شنیدم .. به نظر من بهتر که از این زمان بهترین استفاده رو بکنی و اصلا هم نگران نباش ........من که الان پشیمون که چرا اونوقت انقدر خودم و نینی رو اذیت کردم
2728
سلام
بچه ها خوبین
ترو خدا کمکم کنین
آزمایش بتا دادم عددش 1460 بود
آخرین روز پریودم 27 خرداد بود
می تونین بگین یعنی چی؟ تروخدا من تجربه ندارم؟می شه حامله باشم؟اگر باشم چند وقتشه؟
ناز بانو جان یکی از دوستای منم مثل شما بتاش خیلی با سرعت کم بالا می اومد و حالا هم نی نی نازش یک ساله شده....نگران نباش به یک دکتر خوب مراجعه کن و خودت وبچه و خانواده رو اول بسپر به خدا بعدم به دکتر مجرب
2706