2752
2734
سلام خانومای تبریزی خانوما کمکم کنین. کجا میتونم سیسمونی خوشگل واسه دخترم بخرم؟ همه جارو خوب نمیشناسم. دیروز منصور و ولیعصرو دیدم ولی فقط تونستم یه سرهمی بخرم. لباس جنس خوب و خوشگل نبود. کجا میتونم پیدا کنم؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
کسی نیست کمکم کنه؟ جنس خوب و مارک میخوام. خوشگلم باشن. لباسای شیک و ناز میخوام
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتریناش تو همون ولیعصره....دنبال چی میگردی که از اونجا چیزی نتونستی بخری؟ اولا تو پاساژ شیخ صفی تربیت هم مغازه سیسمونی خوب بود الان نمیدونم هست باز یا نه
2731
ا سلام خدمت خانم های تبریزی عزیز من پسرم تیرماه 94 بدنیا اومد و تمام سیسمونی بچه رو اعم از پوشاک و ... از سیسمونی نی نی ناز که در ایل گلی کوی دادگستری مرکز خرید زیتون هست خرید کردم کیفیت جنساشون واقعا حرف نداره و قیمت هاشونو با شهناز و ولیعصر وجاهای دیگه مقایسه کردم خیلی پایین هست و چند ماهی میشه که ازشون استفاده می کتم عالیه حتما امتحان کنید .