2726
مدفوع پسر 2ماهو نیمم خییلی چربه و حالت چسبندگی داره . شیرخودمو میخوره فقط شبا 60تا 90 سیس سی هم شیرخشک قبل خواب میخوره . علتش چیه؟
از روزی که مادر شدم دیگه نتونستم بدون شرمندگی به چهره مادرم نگاه کنم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عاطفه جان من اطلاعاتی ندارم
دختر منم مدفوش همین جوری شاید از شیر خشکه
دخترم فقط شیر خشک میخوره
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
البته برای من چرب نیست فقط چسبناکه
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
اکرم خیلی مسخره هستی
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
فکر کنم چربی نشونه حساسیت باشه
دخترم 1سال از با هم بودنمان گذشت با تو شکوفه‌‌های بهاری را دیدیم با تو گرمای تابستان را چشیدیم با تو پا با روی برگهای پأییزی گذاشتیم یلدا را با تو جشن میگیریم و با هم در انتظار دانه‌های ریز برف در زمستان هستیم این فصلها با تو چه قدر زیباترن