2737
2734
عنوان

فرستادن بچه ها به مدرسه

595 بازدید | 17 پست

سلام دوستان با توجه به اینکه از شنبه مدارس باز میشن اگر بگن محل زندگیتون زرد شده بچه ها رو میفرستید مدرسه؟

تعداد رای : 21
نظرسنجی
اگر زرد یا سفید بشه با رعایت پروتکل ها میفرستم
3
14%
در هر حال چه حضور بچه اجباری باشه چه اختیاری نمی فرستم
17
80%
در هر حال اگر بگن بچه ها حضوری بیان میفرستم
1
4%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما که  تا حالا سفید نبودیم 

سه ماه تمام تو وضعیت فوق قرمز بودیم یک ماه زرد بودیم الان یک هفته ای میشه تو وضعیت هشدار هستیم 

تا پارسال مدارس بودجه نداشتن یک نفر هفته ای یک بار تمیز کاری کنه امسال کی میاد مدام ضدعفونی کنه و مراقب بچه ها

2740
ما که  تا حالا سفید نبودیم  سه ماه تمام تو وضعیت فوق قرمز بودیم یک ماه زرد بودیم الان یک ...

مدارس بهشون سرانه ای ندادن حداقل تا حد اطلاع من، فقط گفتن انقد ماسک بگیرید انقد ضدعفونی و فلان با کدوم پول خدا داند

مدارس بهشون سرانه ای ندادن حداقل تا حد اطلاع من، فقط گفتن انقد ماسک بگیرید انقد ضدعفونی و فلان با کد ...

من که اینجا مطمئنم بهداشت صفره

برادرزاده من پارسال اول بود حاضر نبود بره سرویس بهداشتی میگفت خیلی کثیفه بدم میاد اصلا بحث ضدعفونی به کنار

دبستان اصلا نمیشه کنترل کرد از اول پاییز مدام ویروسی میشن یا سرما خوردن یا اسهال استفراغ باید با کوچکترین تبی دلهره بگیریم

خداکنه کسی نفرسته مدارس باز نشن خدایا وگرنه اوضاع خطرناک میشه

مدارس که باید باز باشن کادر اداری و اموزشی هم هر روز حضور داشته باشن، ولی خودشونم میگن بچه هاتونو فرستادید جونشون در خطره

2706