2703
2553
عنوان

کفی های ژله ای افزایش قد

| مشاهده متن کامل بحث + 27065 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونین چند تا کفی بگیرین از کفاشی با هم بندازین تو کفش... اما به نظرم حتی اگه بوت هم باشه پاشنه پا بالاتر قرار بگیره...

کفش معمولی هم که عین سیب زمینی ازون بالا میزنه بیرون... درکل اصلا کار قشنگی نیست...

میتونی دنبال کفشایی بگردی که به طور استاندارد داخلش کفی کلفت داشته باشه... مثلا مثل نایک ومن....nike woman

نمیدونم الانم نایک این مدلو میزنه یا نه... خیلی هم راحتن... هیییییییی یادش بخییررر :-)
2720
2714
اره اقایون نمیشه من دیشب بند انداز برقی خریدم کاش اینم میخریدم دیگه

سلام  خانونی از کجا بنداز خریدی چقد؟مارکش چیه؟خوب بود؟

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
به نظر من 1سانت یا دو سانت تو قد خیلی خودشو نشون میده.من سفارش خرید دادم.اینم سایتش https://www.tvtv4 ...

رسید به دستتون؟

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

با سلام

کفی افزایش قد فوت کر بسیار راحت است، مناسب با ارگونومی پا طراحی شده و استفاده از آن موجب حساسیت نمی شود. این کفی قابل شست و شو می باشد و جنس آن بسیار محکم و مقاوم است. از کفی افزایش قد فوت کر در هر مدل کفشی می توان استفاده نمود.

2706