2752
2734

شما خودتون باشید با مردی ازدواج میکنید که اخلاق و همه چیش اوکیه فقط شغلش اونی که میخواستید نیست یا با مردی که شغلش عالی ولی از بقیه چیزاش مطمئن نیست (صرفا به خاطر اینکه تو جامعه بگید شوهر من فلان، شاید به خاطر عقده های روانی که راحت نمیتونید ازش بگذرید).

درآمد هر دوتاشونم خوب باشه.

در واقعیت بگید نه شعار و حرفای روانشناسی که اونو خودم میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دومی دکتره ؟

عمرا

صد در صد اولی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

نمیشه نظر داد

شغله چیه انقد به خاطرش خجالت بکشی

اون یکی که میگی مطمئن نیسی چ اخلاق بدی داره

اولی

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

من خودم ب شخص مورد اول ام .. شغلش رو دوست ندارم و دوست داشتم شوهرم مهندس باشه اما نشد😁

اما اخلاق خیلی خیلی برام مهم .. الان ک تو زندگیم  میفهمم هیچی بجز اخلاق و ذات خوب مهم نیس حتی قیافه 

مطمئنم  همه چی ی روزی همونی میشه ک تو میخوای😌sh&s