2737
2739
سلام دوستان عزیز فردا عروسی دوستمه میخوام برم آرایشگاه واسه میکاپ و مو
اما یه آرایش بسیار لایت میخوام مثل این اروپایی ها که آدم وقتی میبیندشون با خودش میگه اینا آرایش دارن ؟
نه مثل این آرایشای سنگین که متاسفانه اکثر آرایشگرای ایرانی کار میکنن،به قولی گفتنی با ماله رو صورت کرم پودر میزنن
جایی رو سراغ دارین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آرایشگاه گلها کارش خیلی خوبه
برای میکاپ برو پیش مرضیه بگو آرایش لایت می خوای
یا برو عروس سرا پیش کتی
فروش پوشاک زنانه
آدرس کلوب:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=23083&ChatDate=29-5-1392&PostID=43762754#43762754
2728
صبا بهار عزیز الا تو نیکادل کتی و سارا هستن
آلبوماشونو دیدم کتی لایتر بود
دیروز زنگیدم میگم کتی واسه میکاپ معمولی چند میگیره؟ میگه نمیشه پشت تلفن بگم باید حضوری بیاید
آخه چقدر دندون گردن!!!
شکوفه جان منم همراه عروس بودم سال 88 از میکاپ سارا راضی نبودم خودم بهتر آرایش میکردم صورتمو. سال 88 از من که همراه عروس بودم 350 گرفت الان نمیدونم والا. ولی به نظرم اگه بتونی ژیزت رو پیدا کنی کارش محشره خواهر شوهر من عالی شده بود صورتش
2738
شکوفه جان من هم نامزدیم و هم عروسیم با کتی بودم البته اون موقع تو گلها بود
الان شنیدم رفته عروس سرا
من جمعه عروسی دعوت بودم رفتم گلها
میکاپ و مو رو ازم 132 گرفت
آرایش ویزه داشتم با مرضیه که 72 گرفت
خیلی لایت و خوب بود
فروش پوشاک زنانه
آدرس کلوب:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=23083&ChatDate=29-5-1392&PostID=43762754#43762754
صبا جون تازه یه چیز عجیب اینکه ما نیکادلا رفتیم واسه دوستم ، آلبوماشونو که دیدیم کار کتی عالی میزد و ابروی عروساش معرکه بود پرسیدم کی ابروهاشون برداشته؟گفتن خود کتی. هیچی منم به دلتون نیوفته واسه ابرو رفتم پیشش حالا کی؟
تو عید که عازم مکه بودم یعنی ابروهامو اینقدر فاصلشون زیاد کرد که نگو بالاشونم برد
همون روز یه خانومه که مزون داشت مدلشو آورده بود کتی گریمش کنه اینقدر تابلو آرایشش کرده بود که من شاخ دراوردم با خودم گفتم آلبومش که عالی بود این دیگه چیه با تنها چیزی که تونستم خودمو توجیه کنم این بود که حتما مدله زشت بوده
من هم مدل موهام باز بود
با مریم برداشتم عزیزم
چون عروسی و نامزدیم رو هم با مریم بودم
اگه خودت هم مدل داری ببر برات درست میکنی
شمارشو ندارم راستش
وقتی اصلا نیست
هر ساعتی که می خوای حاضر باشی 4 ساعت جلوتر اونجا باش
با اینکه خیلی شلوغه ولی سر وقت حاضرت میکنه
تهرانپارس - چهرراه تیرانداز هست
فروش پوشاک زنانه
آدرس کلوب:
من خودم کتی رو نمیشناسم میکاپم رو سارا کرد شینیونم رو ژیزت شینیونم عالی شده بود یعنی تا آخر شب هیچیم نشد با این که موهام خیلی بد حالت میگیره 5 دقیقه ای هم درست کرد. ولی میکاپم رو که دست سارا بود خوشم نیومد. به نظر من به پولی که میگیرن اصلا نمیارزه ولی خواهر شوشوی منو خیلی خیلی خوشگل درست کرده بود. اون لینکی که برات گذاشتم فکر کنم هم سالن ژیزت باشه هم سودابه الان تو جاهای دیگه سایت دیدم.
بازم هر جور که دوست داری عزیزم ایشالا بهت خوش بگذره. من با اجازه برم
2706