2737
2734
ما قراره تا 15 روز دیگه اسباب کشی کنیم به یه شهر دیگه که تا شهر خودمون 4 ساعت فاصلست
هنوز هیچ کاری نکردم تازه امروز این تصمیم گرفته شد
من تجربه اسباب کشی ندارم
از طرفی هم دست تنهام و هیچی هم نمی دونم
چیا بخرم چیکار کنمو ...
شما کمکم کنید
ممنون
اگه جایی هم سراغ دارین که این بحث توش شده لینکشو بهم بدین
مرسی
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین
خانومای قمی می شه اینجا کمکم کنید:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=579946&PageNumber=1&msg=ok

کدبانو ها هم اینجا کمکم کنید
مرسی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=579979&PostID=22766279#22766279
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارتون که میتونی ازسوپر مارکت بخری وبگی برات نگه دارن چسب 5سانتی وطناب برای بستن کارتونها
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731
روزنامه هرچی بیشتر بهتر چون مسافت راه زیاده حتما وسایل شکستنی رو چند تا روزنامه دورش ببند
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
کارتن بزرگ و محکم
روزنامه
سلفون یا نایلون حباب دار واسه بستن وسایلی که روکش و کارتون ندارن مثل تخت و کمد!

چسب پهن
ماژیک واسه نوشتن روی کارتون ها
طناب
ملافه های بزرگ واسه بستن لحاف و تشک
بغچه و ساک و چمدون واسه لباس ها
2738
ممنون دوستان
راهنمایی هم بهم بکین واسه جمع کردن وسایلم و اینکه از کی شروع کنم
اینم در نظر بکیرین که دست تنهام
سبا جون من ماه مبارک اثاث کشی داشتم هروقت همسری از سرکار میومد دوتایی باهم جمع میکردیم اول ازهمه وسایلی روکه لازم نداری جمع کن منم تنها بودم دوهفته به اثاث کشی جمع کردم
بوفه رو ببرم به نظرتون؟
همسری می گه تخت و مبلم نبریم!!!
یعنی خونه های اونجا کوچیک بود می گه ببریم جا نیست کسی بیاد
البته بیشتر نگران قوم خودشه که نکنه جاشون تنگ بشه بخوان بیان خونمون!!!!
ولی من دوست دارم همه چیو ببریم چون به هر حال 90 در صد فامیل و آشنا اینجا نیومدن خونمون ولی 100 در صد اونجا میان خونمون بعد می گن این هی جی نداره!!!
به نظر منهمه ی وسایلت رو ببر اتفاقا بیان ببینن جاتتنگه شاید نیان و یا کمتر بیان و مشکل اشپزی هم نداری دیگه
مرد بودن به کــــلـــفــت بودن بـــازو و ســـیـــنــــه نیست ،
به محکم بودن دکمه شلوارته که واسه هر هرزه ای وا نشه!

"********مریم هستم 30 سالمه

مرسی محمدی جان
وای چه عکس خومشلیییییییییییییییی
بووووووووووووووووووووس
وسایل هر جایی رو روی کارتنش یادداشت کن .مثلا وسایل آشپزخانه رو رو ی کارتنش بنویس آشپزخانه و برای اتاق خواب و بقیه جاها همین طور .کلی تو وقت صرفه جویی میشه .اول دفعه هم آشپزخونه و اتاقی خوابی که توش استراحت میکنین رو آماده کن و بعد ما بقی کارها .من 3سال پیش اساس کشی کردم .1روز و نصفه ای بعد از آوردن وسایل به خونه جدید کارم تموم شد .دست تنها هم بودم
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت