2733
2734
چند ساله خونه پدرشوهرم می شینیم الان می خوان خونه رو بسازن و 2 واحد بهشون میدن ، ما هم دوماه وقت داریم خونه رو خالی کنیم و جایی رو اجاره کنیم / خانواده شوهرم هیچ کمکی به ما نمی کنن از الان هم گفتن ساخته بشه خودمون می شینیم و دومی رو بنام پسر کوچیکه می کنیم بعدازدواجش بشینه .

واقعا" دستمون خالیه -با این رهن و اجاره های سرسام آور ، ( یه سرویس طلا دارم و ماشین پراید ) پول نقد هیچی نداریم
الان خانواده خودم می گن طلاتو نفروش خونه پدری رو بفروشیم سهم تو رو بدیم مشکلتون حل بشه حدود 15 میلیون تومن میشه . ( فعلا" مادرم و خواهرم تو اون خونه زندگی می کنن )

حالا با توجه به اینکه خونواده شوهرم خیلی اهل دخالت هستن و به همه چی ما کار دارن و کمکی که نمی کنن هیچ همیشه منت می ذارن ما خیلی به فکرتون هستیم و این چند سال هم اینجا نشستین جمع کردین
1- آیا به صلاح هست خانوادم بیان و به خانواده شوهرم حالی کنن چون اینا مشکل دارن ما حاضریم خونه روبفروشیم و سهم الارثش رو بدیم

2- به نظرتون 15 میلیون تومان رو دو دستی بدم برای رهن یا بذارم بانک از سودش اجاره بدیم
3- در صورت لزوم طلام رو بفروشم یا نه ؟ ( خانوادش افتادن به جونمون که ماشین رو نفروشین حیفه طلا رو بفروشین )

البته من این اواخربه عناوین مختلف تاپیک زدم تا از مشورت و کمک دوستان استفاده کنم و این همه حساسیت هم به خاطر اینه که هم مشکلم حل بشه هم خانواده شوهرم انقدر منت نذارن و سرکوفت نزنن و کمکی هم از من دیدن خودشون رو نزنن به اون راه و هم اینکه خود شوهرم ( هر جا از منافع خودم گذشتم و برای زندگیمون کمک کردم شوهرم ذوق زده شده ولی به روش نیاورده خیلی غرور داره )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ماشین رو بفروشید سهم الإرث ات رو هم نکیر خانوادت کناه دارن اکه عکس این قضیه میوفتاد مطمین باش شوهرت سهم الارث اش رو نمیکرفت که مادر و خواهرش اذیت. بشن . طلاهاتم نفروش ماشین رو بفروشید فروش طلا حیفه نه ماشین

ببین به نظر من اگر تهران هستید با این اوضاع مالی که دارید بهتره همون پول سهم الارث رو به اضافه طلا ها بکنید برید اطراف تهران مثلا مارلیک کرج یا کیانمهر یه واحد بخرید البته باید یه مبلغی هم وام بگیرید اما میشه ...ماشین رو برای رفت وآمدتون نگه دارید
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
البته دوستان خواهرم الان دنبال اینه که حتی الامکان خونه رو نفروشن و با وام و قرض بتونه سهم من رو بخره که اونجا رو بسازن به احتمال زیاد سهم من رو می خره و نمی فروشن خودشون هم بی خونه نمی مونند
2740

به نظرم اگه امکانش هست خودت هم یه مدت برو سر یه کار ...به مادرت اینا هم بگو بیان همون نزدیکی شما یه خونه بخرن

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

خوب اگر مادرت اینا زندگیشون به هم نمیخوره خوبه ...ولی ببین چه پولتو بذاری بانک چه رهن بذاری تورم تا چند سال دیگه نابودش میکنه ...حیفه ....

tomorrow is a mystery...

ببخش این حرف رو میزنم ولی سهم الإرث رو ندید بکیر اصلا بهش فکر نکنن اینجوری مادر خواهرتم تو مضیقه قرار نمیکیرن فکر کن بدرت زندس و اکه زنده بود و همجین مشکلی داشتی جه برخوردی میکردی
یعنی مادر و خواهرت اجاره نشین بشن که شما صاحب خونه بشی ؟مسکنی که وظیفه شوهرته تهیه کنه ،،،،فردا میگه سهم الارثت بود کاری نکردن واست!!!نکنی این کارو که پشیمون میشی ،،،مگه اینکه مادر و خواهرتم بفروشن یه چیز دیگه بخرن که دو تایی استفاده کنین یا اونام بدن خونه رو واسشون بسازن شما یه واحدو بشینی
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
بنظر من عین کار مادرشوهرتو خونوادتم بکنن ،،،بدین بسازن براشون شمام هم ماشین هم طلا رو بفروش با سهم الارثت شریک شو یه واحدو کلا بردار
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
تیرامیسو جان
1- به نظر من به صلاح نیست که دو خانواده با هم سر مسائل زندگی شما رو در رو شوند چون اینطوری ممکن حرمت ها شکسته بشه و پیشنهاد میکنم سهم خونتو نفروش چون اولا اون پشتوان تو دوما مامان و خواهرت و ممکن بی خونه بشن .
2- پیشنهاد میکنم اگه از سود بانک برات چیزی میمونه جز اجاره که توی بانک بزار والا که بهتره کل پول و رهن بدی .
3-عزیزم طلا سرمایه زندگی است که هیچ وقت افت آنچنانی نداره اما ماشین ممکنه افت کنه و ممکنه بایه تصادف کلی از قیمتش بیوفته .
عزیزم یه پیشنهاد دارم نمیشه همون 15 میلیون بدین و کم کم هم پول هاتون و جمع کنین و یک طبقه رو هم شما شریک شین ؟
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
تیرامیسو جون کاری به اخلاق خونواده شوهرت ندارم
اگه اونها و خود شوهرت بهترین و قدرشناسترین آدمهای روی زمین هم بودند
در شرایط بی ثبات اقتصادی که کشور ما داره فروش طلا و ملک برای دادن پول رهن اشتباهه محضه
اگر در نهایت خواستید سهم الارثتون رو بگیرید ، بهتره طلاهاتون رو هم بفروشید و ماشین رو هم همینطور و با کل اینها خونه
" بخرید " ، این کار عاقلانه تره

یا اینکه فقط ماشین رو بفروشید و کمی هم قرض و قوله کنید و پول رهن رو جور کنید

راستی چقدر مظلومید شما! وقتی دارن خونه رو میکوبند و سهم پسر کوچیکه رو میدن ، چرا سهم شوهر شما رو نمیدن؟؟ با اینکه اینهمه مشکل هم دارید؟
به فکر پسر تو خونه که هنوز ازدواج نکرده هستند ولی به فکر پسر متاهل بدون خونه شون نیستند؟؟؟؟
2706