2726
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103183 بازدید | 5383 پست
مامان مانی کوچولو ممنون گلممممممممم
فکر کنم برای من فعلا هفته ای نیم کیلو بسه
چون که ما داریم تعمیرات خونمونو انجام میدیم فعلا امکان پیاده روی رو هم ندارم و سرم شلوغههههههههه

ممنون از همگی فعلا کم کم با شما میام تا روی دور بیافتم.........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلاممممممم به همگی
وای امروز که اومدم و دیدم کلی پست گذاشتید کلی خوشحال شدم آخه دیروز خیلی سوت و کور بود
بچه ها منم پری شدم
ولی فردا خودم رو وزن میکنم آخه یه هفته منتظر 4شنبه بودم
من 5شنبه میرم مسافرت برای 3روز جاتون خالی میرم عروسی
سلاااااااااااااااااااام دوست جونای خودم.....

ظاهرا من از همه تنبل ترم همه اومدن و کلی سلام و احوالپرسی کردن....من دیر رسیدم

یکتا جون و مامان مانی عزیز دقیقا ترازو رو از خودتون دور کنید چون واقعا هر روز وزن کردن بدجوری روی اعصابه....ماهایی که

الان رژیم میگیریم خودمون اعصابمون ناخودآگاه ضعیف میشه این دائما وزن کردن هم بدتر ما رو این شکلی میکنه
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2728
دوستان برای شکم واقعا شرایط ها فرق می کنه....اگه فقط شکمهاتون بزرگه و افتاده نیست با ورزش و رژیم و همین تو نگه

داشتن شکم خیلی خوب میشه و این دستگاه ها هم خیلی میتونه خوب باشه البته باز بگم برای شکمهایی که افتاده نیست

و سلولیت نشده....اتفاقا این دستگاهها اگه جای خوب برید خیلی عالیه و خوب جواب میده حتی برای پهلو و رون....البته نه

هرجایی ...جایی که دکترش و دستگاهاش خوب باشه...

ولی برای شکمهایی که با ورزش و رژیم و انقبضات(همون تو نگه داشتن شکم) خوب میشه که هیچی .....

یک سری شکم ها هست مثل من که افتاده و شل هست و سلولیت داره و دیگه نه با ورزش خوب میشه نه با رژیم نه با هیچ

کار دیگه ای چون که این شکم و پوستش آویزوون شده و سلولیت شدید داره فقط با عمل تامی تاک (آبدو مینوپلاستی)

خوب میشه البته برای کسانی این عمل مناسبه که دیگه نخوان زایمان کنند....میدونید چون وقتی شکم افتادگی داره با

هر روشی حتی بتونید همه چربی ها رو هم آب کنید ولی اون پوست به ازای هر 1 سانت آب شدن چربی 1 سانت شلتر

و افتاده تر میشه و شما مجبوری نهایتا بری عمل کنی....چون توی عمل تمام چربی های شکم و پهلو رو در میارن و پوست

رو میکشن و صاف میکنن و عضلهای شکم رو هم میدوزن و خیلی خیلی عالی میشه...البته برای کسانی که واقعا نیاز به

عمل داشته باشن مثل من .....که با این همه رژیم و کمی هم ورزش شکم باز شکم دارم البته چربی های شکمم آب

شده نسبت به روز اول ولی همچنان شکم افتاده ای دارمولی وقتی عمل میکنی خیلی

عالی میشه....

من توی تایپیکی که موضوعش همین عمل تامی تاک یا آبدومینوپلاستی هست هم عضوم و دوستان زیادی اونجا عمل

کردن....
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
https://www.google.nl/search?q=after+before+abdominoplasty&client=firefox-beta&hs=Ckm&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=np&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=QJIlUpzTNczBtAb8oIFg&ved=0CDMQsAQ&biw=1024&bih=572

این عکسای عمل تامی تاک هست...قبل و بعدش البته برای ایران نیست....توی ایران بخیه ها رو خیلی تمیزتر و دقیقتر

در میارن....
سلاااااام
من از امروز تونستم رژیمم رو شروع کنم اخه از بعد مسافرت یا مهمون داشتم یا مهمونی بودم .

امروز صبحانه ی کف دست نون بربری + پنیر ب اندازه قوطی کبریت میشه 150 کالری .
فعلا .

راستی دوستان شماها تا حالا چقدر کم کردین ؟؟؟؟؟؟؟
2706