2737
2739

من ۲۹ سالم تموم شده رفتم تو سی سال

یکی از فامیلای خیلی دورمون دخترش دو سه ماه پیش تو سن ۱۸ سالگی عقد کرده خبرش رو ما امروز شنیدیم

تو خونمون مامانم و خالم داشتن راجع به اونا حرف میزدن بعد یهو خالم برگشته به من میگه از اون یاد بگیر تو ۱۸ سالگی تشکیل خانواده داده تو سی سالته هنوز خواستگاراتو رد میکنی

من گفتم خاله این مقایسه اصلا درست نیست آدم ناراحت میشه من هنوز واقعا به کسی علاقه مند نشدم باید یکی به دلت بشینه تا باهاش ازدواج کنی دیگه

گفت چیه حرف حق تلخه؟ از اون روز  خبر ازدواج هر کی رو میشنوم حس بدی پیدا میکنم

من آدمی بودم که حرف دیگران برام مهم نبود نمیدونم چرا اینطوری شدم  نگرانیم درسته یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو زندگی یه عده رو دیدم از ازدواج پشیمون شدم
   در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
وای رفیق اگر خودت از شرایطی که داری راضی هستی ول کن حرف مردمو درضمن خوب اگر خواستگار خوب اومد قبول ک ...

باور کن من سخت گیر نیستم فقط کسی که تا حدودی شبیه به خودم باشه ازم خواستگاری نکرده

2740
باور کن من سخت گیر نیستم فقط کسی که تا حدودی شبیه به خودم باشه ازم خواستگاری نکرده

والا رفیق خود منم ۱۸سالمه تازه نامزد کردم اما از دور و بر خودمم دیدم خیلیا میگن مورد مناسب پیش نمیاد اینو قبول دارم اما درکل توهرکس حرفی زد بگو عزیزم زندگی خودمه من منتظر خوشبختی واقعیم

خب حق از نظر همع فرق دارع 

اونا حق تو اینا میبینن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh