2737
2734
عنوان

کسی از مکزیک هست؟

2839 بازدید | 13 پست
سلام دوستهای خوبم ما برای تعطیلات کریسمس مسافرت به مکزیک و فلوریدا میریم فلوریدا قبلا چند بار رفتم ولی در مورد مکزیک هیچ اطلاعی ندارم اگر میشه در مورد جاهای دیدنی که نزدیک Riviera maya هست و اینکه چه نکاتی تو مسافرت به مکزیک مهمه کمک کنید. در نظر داریم اونجا ماشین کرایه کنیم به نظرتون امنیت در چه حده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون مریم بانو جون.اورلندو هوا چطوره من که خیلی دلم برای اونجا و خریدهاش تنگ شده ایشاله تا چند روزه دیگه بیام و دلی از عزا درارم.اگت توصیه جدیدی در مورد فلوریدا هم داری ممنون میشم بگی.
2740
هوا الان که عالیه روزا گرم عصر به بعد کمی خنک میشه ، ما هنوز روزا کولر میزنیم :))
چیز خاصی یادم اومد حتما بهت میگم :) تو هم سوالی داشتی حتما حتما بپرس
برای خرید اگه The Mall at Millenia رفتین نزدیکش یه رستورانی هست به اسم mimis cafe خیلی بامزه هست و من برای صبحانه خیلی دوسش دارم ، مافین های خیلی خوشمزه ای هم داره :) تونستین حتما یه صبحانه برین اونجا
ماریا جان،

من مکزیک زندگی میکنم...جنوب مکزیک هستم...ابالت tabasco...همه چیز خوبه...امنیت هم در حد مطلوب.

ما هم واسه کریسمس قراره بریم کانکون و مایا ...میگن واقعا قشنگ و رویاییه.

البته از تمام اروپا و امریکا و کانادا این فصل میان مکزیک...هوا عالیهههههههه

اگه هر سوالی داری بپرس من میام همینجا جواب میدم....امیدوارم که خوش بگذره بهت.

اگه اسپانیش بلد باشید هیچ مشکلی ندارید و میتونید ماشین هم کرایه کنید و بگردید....در حد کم یاد بگیرید چون اینجا هیجکس انگلیسی نمیفهمه :(

مریناز جون مرسی از توضیحاتت اسپانیش که بلد نیستیم ولی احتمالا ماشین می گیریم و از رو نقشه جاهای دیدنی اطراف هتل رو میریم. راستی هوا تو دسامبر چطوره اونجا؟ ما از 17 تا 25 اونجا میشه تو آب رفت؟
مریم بانو جون من همیشه اینموقع اومدم فلوریدا یادمه یه بار بچه هام کلی رفتن استخر تو هتل دیزنی یه بار هم یادمه که سرد بود امیدوارم امسال هوا خوب باشه!