2733
2734
منم دوتا بیبیچکم همون لحظه مثبت شد بدو بدو رفتم ازمایش منفی بود😒

باردار نبودي؟؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
عزیزم دوست منم آزمایش بتاش منفی شد بعد یه هفته دوباره رفت داد اومد بالا بتاش.دکتر گفت لقاح دیرصورت گ ...

بتاش منفي شد يني عددش كم بود يا صفر بود؟؟؟ بعد موعدش رفته بود بار اولو يا قبل موعد كه منفي شد؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يني منفي شد جواب بتاش يكبار؟؟؟؟ صفر شد؟؟؟؟ بعد همون ماه باردار بوده؟

بله عزیزم بی بی چکاش مثبت تهوع هم داشت فشارش پایین اما بتا 0 بعد بازم بیبی میزد مثبت میشد چند روز بعدش باز رفت آز داد بتا بالا بود 

2731
چ میدونم هنوز پریود نشدم😂

يني به ازمايش ها اعتباري نيست يا به بيبي چك ها؟؟؟

بله عزیزم بی بی چکاش مثبت تهوع هم داشت فشارش پایین اما بتا 0 بعد بازم بیبی میزد مثبت میشد چند روز بع ...

ايشالا منم همونطور باشم عزيزم از موعدش گذشته بود بتاش صفر شد؟؟؟ 

يني به ازمايش ها اعتباري نيست يا به بيبي چك ها؟؟؟

به هردوش 😅 من اخرین باری ک پریود شدم ۱ تیر بود😐 هنوز پریود نشدم فردا دوباره بیبژ میزنم اگ مثبت شد میرم سونو دیگ از نمیدم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
بتاش منفي شد يني عددش كم بود يا صفر بود؟؟؟ بعد موعدش رفته بود بار اولو يا قبل موعد كه منفي شد؟؟

یه هفته ک پریودش عقب افتاد رفت آزمایش داد بتاش 2 بود...من بهش اصرار میکردم قیافت شبیه حامله هاس برو دوباره آزمایش بده بعد کلی اصرار 10 روز بعد از ازمایش اولی رفت آزمایش داد بتاش 118 شد دکتر پرژسترون بهش داد ..بعد 2روز بتاش شد500...الانم دوستم 12 هفته ش هست بچه هم سالمه

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
یه هفته ک پریودش عقب افتاد رفت آزمایش داد بتاش 2 بود...من بهش اصرار میکردم قیافت شبیه حامله هاس برو ...

خدارو شكر ايشالا كه براي منم همينطوري پيش بياد خيلي سر درد بدي دارم يه ساعتي خوابيدم ولي بهتر نشدم 

خدارو شكر ايشالا كه براي منم همينطوري پيش بياد خيلي سر درد بدي دارم يه ساعتي خوابيدم ولي بهتر نشدم&n ...

انشاالله ک هرچی به صلاح تون هست پیش بیاد

فقط استراحت رو داشته باشید

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
به هردوش 😅 من اخرین باری ک پریود شدم ۱ تیر بود😐 هنوز پریود نشدم فردا دوباره بیبژ میزنم اگ مثبت شد ...

شما مثل منید منم آخرین بار 14 تیر پریود شدم هنوز نشدم بی بی منفی هس نمیدونم چه کنم

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
شما مثل منید منم آخرین بار 14 تیر پریود شدم هنوز نشدم بی بی منفی هس نمیدونم چه کنم

اخ چ بد.. بیبی مثبت نداشتی؟ من یه هفته ک پریودیم عقب افتاد صبح یه بیبی زدم مثبت شد باورم نشد یکی دیگه زدم اونم مثبت شد با کلی ذوق رفتم ازمایش منفی شد😩

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
انشاالله ک هرچی به صلاح تون هست پیش بیاد فقط استراحت رو داشته باشید

عزيزم برام دعا كن خواهش ميكنم

اخ چ بد.. بیبی مثبت نداشتی؟ من یه هفته ک پریودیم عقب افتاد صبح یه بیبی زدم مثبت شد باورم نشد یکی دیگ ...

شايد خب ازمايشا اشتباه شده يا سياست جديده هركي اومد ازمايش بارداري داد بگين منفيه🤣