2703
2553
عنوان

درمان گیاهی کیست تخمدان

340023 بازدید | 95 پست
سلام دوستان. ازتون خواهش می کنم اگه کسی می دونه چطور می شه با استفاده از داروهای گیاهی کیست تخمدان رو برطرف کرد، منو راهنمایی کنه. پیشاپیش ازتون ممنونم
بچه ها من به هر کسی میرسم این رو میگم،شاید به درد کسی بخوره،برای درمان کیست تخمدان و تنبلی تخمدان و تنظیم هورمون های زنانه،فقط و فقط رازیانه،هم اگر خودتون سرچ کنین خواهید دید،و هم اینکه من خودم یه تجربه کاملا شخصی موفق در این زمینه دارم،من معمولا 3-4-5 ماه طول می کشید که پری بشم،حتی به شش ماه یه بار هم کشیده بود،تا اینکه یه بار همکارم از یه متخصص تغذیه شنیده بود که رازیانه بخورین،همکارم به من گفت و من شروع کردم به خوردن رازیانه،و پری هام همینجوری مرتب شد
دوماه به دوماه
یه ماه و نیم به یه ماه و نیم
و الان هم با2-3 روز تاخیر پری میشم،این واسه بدن من موفقیت بزرگی بود،شما هم استفاده کنین به شرطی که مداوم و مستمر باشه
موفق باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دیبا جون. آخه من تو بعضی از سایتها خوندم که رازیانه برای تخمدان پلی کیستیک خوبه اما برای کیست تخمدان چندان تاثیری نداره. نمی دونم چقدر صحت داره اما ممنون از راهنماییت
2720
2714
سلام بچه ها
سلام نورا جون تو تاپیک آذربایجان پستت رو خوندم
عزیزم من از عرق بومادران و رازیانه استفاده میکردم
صبح ها ناشتا از عرق رازیانه یک فنجان استفاده میکردم و عصرها هم از بومادران یه فنجان من تقریبا یه سال بود اقدام کرده بودم ماه اولی که از این عرق ها استفاده کردم نی نی دار شدم و این در حالی بود که من 3 ماه بود اصلا دارم مصرف نمیکردم و طبیعی باردار شدم
امیدوارم تونسته باشم جوابتون رو داده باشم
موفق باشید
خانومها من کیست و پلی کیست ندارم فقط اندازه فولیکولهام کوچیکه دارم پیازدرمانی می کنم فکر می کنید خوب باشه خواهش بهم بگید
کسرا مامان روز 12 اسفند 1391 بدنیا اومد ساعت 9:44 صبح
Lilypie First Birthday tickers
2706