2737
2739
شما اجازه میدی همسرتون بیاد تو نی نی سایت عضو بشه و بیاد چت کنه و تو هر پیجی حرف بزنه.؟ اخه من حساسم اصلا دوست ندارم همسرم بیاد تو این محیط ها البته خود همسرمم اصلا دوست نداره بیاد و اصلا وقتشم نداره البته اگه تو اینترنت بره یا مطالب اموزنده میره می خونه یا اخبار واسم خیلی مهم بود ببینم شما چه نظری دارید
بنظرش مردایی که تو این سایت ها میان مطمعا مردایی نیستن که بچه دارن .البته من خودمم تمین فکرو دارم اخه فکر نکنم مردای زن دار خوششون بیاد برن محیط های که همه خانم هستند و در مورد بارداری
منم خوشم نمیاد بیاد البته شوشوم میگه چقده بیکارن مردایی که میان تو سایت شما و به حرفای زنونه گوش میدن
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دوست ندارم. البته شوهرمم نمیدونه عضوم .دوستنداره بخاطر اقایون هستن بیام
یه رفــــــــیق دارم ; "اسمش خــــــــداس" بحثــــــــش از همه جداس تــــــــا اون پشتــــــمه بیخیال مخاطب خــــــــاص ...!
2740
بعضی مردا خاله زنک تشریف دارند و از جمع ها و بحث و گفتگو های زنونه لذت می برن این افراد میان عضو نی نی سایت میشن . چند مورد معروف هم هستن که میان تو تاپیکا در مورد همه چی نظر میدن !
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .