2752
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین بگین چیکار کنم

147 بازدید | 10 پست

سلام من عضو جدیدم  و این اولین تاپیک منه

متولد 80 م و سال 98 کنکور دادم ، اما نتونستم رتبه ی دلخواهمو کسب کنم ، چون سال کنکور درگیر حاشیه شدم  و درست حسابی نمیخوندم ..

برای همین پشت کنکور موندم تا سال 99 شرکت کنم..

شهریور 98 تاااا مهر و ابان و اذر و دی و بهمن 98 به طور پیوسته درس میخوندم..

بعد از اون از اسفند 98 تا اخر فروردین 99 درس رو کنار گذاشتم طوری که زده شده بودم ..

بااینکه توی اون مددتی که مطالعه م پیوسته بود ، پایه ی درسامو قوی کرده بودم //

خلاصه بعد از اون  چند روز از خرداد و  نصف تیرماه رو دوباره بکوب خوندم ...

الان 5 روز دیگه روز کنکورمه ...

اما من باز یک هفته ست زده شدم از درس ..

حسابی ناامیدم ..

بخاطر قبول شدن  با رتبه ی خوب موندم  پشت کنکور  اما حالا با این وضعی که دارم حس میکنم بدتر از پارسال میشم..

امروز همش داشتم گریه میکردم و بخاطر فرصتای سوخته م افسوس میخوردم..

درضمن رشته م تجربیه..

میدونم اگه بخوام مطالبی که از قبل خوندم رو جمع بندی کنم و فقط به همونا جواب بدم ، به درصدای بین 50 تا 70 در عمومی / زمین شناسی حداقل 20 / زیست 40/فیزیک 30/شیمی 30 /برسم /ریاضی هم چون چندین ماهه نخوندم میخوام صفر بزارمش ..

توروخدا بگین چیکار کنم با خونسردی توی چندروز باقیمونده جمع بندی کنم میتونم؟

یا بازم بمونم واسه کنکور بخونم؟

از اینکه ممکنه یه رشته ی بدون بازار کار برم و  چهارسال از عمرمو اونجا هدر بدم و بعدشم بمونم در به در دنبال کار و به هیچ جا نرسم واقعا اشکم داره درمیاد .. 

توورخدا مشورت کنین 

من همه رو بادقت میخونم

ببخشید که طولانی شد

یا برو دنبال رشته ای که دوسش داری یا دنیال رشته ای که پول توشه و بازار داره مثل پرستاری.. والسلام

از خدا می خوام که به منو همسرم فرزند سالم و صالح عنایت کنه. دوست داشتی واسم صلوات بفرس شاید صلوات تو اثر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرمم کنکور ۹۸ خارج رو بده و بشین سؤالایی که مشخصه میاد رو یه مرور کن ولی اگه ناراحت نشی کار خاصی ...

مرسی این فکر خوبیه اتفاقا هفته ی پیش از خودم یبار دیگه کنکور 98 داخلو ازمون گرفتم

2731

چرا اینقدر فکر بد میکنی؟ تو بنظرم حالا بشین بخون این یه هفته رو هم جمع بندی که خودت میدونی انجام بده و هر کاری که لازمه تو این یه هفته انجام بدی یه هفته قبل و بعد کنکور منم همین جوری بودم تازه ده سال پیش این فکر ها رو نکن کنکور خوب بود رتبه ات میری اونی که میخوای نبود نمیری سال بعد دوباره میدی ناراحتی نداره

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
چرا اینقدر فکر بد میکنی؟ تو بنظرم حالا بشین بخون این یه هفته رو هم جمع بندی که خودت میدونی انجام بده ...

اره من حتما این چند روزو میشینم جمع بندیمو انجام میدم ..

اما اگه  بازم بمونم ، میشه سومین سالی که کنکور میدمو باید ببینی حتی نزدیک ترین آدمای زندگیم چه حرفایی که بهم نمیزنن

حالا اگه شوهر داری و  متفرقه  بود اینجا رو کلی شلوغ کرده بودین ...

ولی مشکل من یه 5 روز دیگه ست ..

سرنوشت یه آدمه ..

اینجای جای تبادل نظره حالا یوقتایی که لازمه شوخی شوخی و یوقتایی جدی نیاز تبادل نظر مفید هست ... خواهشا مسخره نگیرید همه چیو جون مامانتون..

( البته ضمن تشکر از عسل 1111 و لیلیاسه )