2733
2734
عنوان

لطفا برای رنگ کابینت کمکم کنید

7820 بازدید | 43 پست
بچه ها بین این دو رنگ کدوما شیک و قشنگتر میشه؟
سفی مشکی های گلاس یا سفید تک رنگ ؟
ممنون میشم لطفا اگه واقعا دیدید که خوب بوده بگید نه اینکه فقط فکر میکنید خوب میشه ...
اگر عکسی هم دارید ممنون میشم بزارید
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کابینت های خونه مامانم اینا ترکیب سفید گلاس و ام دی اف رنگ قهوه ای خیلی هم شیک
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
2728
هردوش قشنگه اما دورنگ بهتر میشه اما مشکیش زیادنباشه تک و توک درارو مشکی بزنه
مثلا دوتا در یا کشو ها یکی درمیون
مرد بودن به کــــلـــفــت بودن بـــازو و ســـیـــنــــه نیست ،
به محکم بودن دکمه شلوارته که واسه هر هرزه ای وا نشه!

"********مریم هستم 30 سالمه

اتفاقا من هم خیلی عکس کابینت توو نت دیدم و در کل به این نتیجه رسیدم که ترکیب سفید مشکی خیلی شیک می شه
البته به قول ماری بهتره سیاهش کمتر باشه...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
مرسی دوست جونا نظر منو شوهرمم سفید مشکیه ولی بخاطری که همه میگن لک روش مشخصه دودلم.
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
2738
خانمی بالاخره هر چیز قشنگی که دوست داشته باشی دردسر هم داره
منم روزی که جهزیه م رو نقره ای گرفتم همه گفتن وای که باید از فردا دستمال دستت باشه
ولی اصلا این طوری نشد
بنا به استفاده خودت هم هست
به نظرم اگر مشکی با سفید ترکیب بشه بهتره چون سفید تیرگی مشکی رو بهتر از نقره ای باز می کنه
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706