2733
2739
چند روز پیش تاپیک زده بودم برای گل خواستگاری
مامانم دختره رو پیدا کرده خونوادش و خودش خوبن
داداشم هم شرایطش خوبه تک پسره تازه فوقش رو گرفته شغلش آزاده همه جوره تامینه
تعریف از داداشم نباشه خیلی خوب و آقاست
خونواده دختر هم کاملا راضی بودن حتی خود دختره هم جوری رفتار میکرد که کاملا مشخص بود خوشحاله
ولی نمیدونیم توی این دو روز چی شد که جواب رد دادن
حالا داداش بیچارم یه چشمش اشکه یه چشمش خون
داداشم سی سالشه بچه نیست که بگیم از سرش میفته
به مامانم گفته یا این یا هیچ کس
چیکار کنیم به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه چی باید از سرش بیفته?

اگر دلایل قانع کننده و منطقی دارن که حقشون هست ولی در غیر اینصورت شما باید همه تلاشتونو واسه به هم رسیدنشون بکنین نه برعکس
یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25185
2728
دلایلش زیاده
مثلا گفته بازاریه و نمیتونه منو ببره مسافرت و گردش همیشه سرش شلوغه
یا گفته اختلاف سنیمون زیاده حدود نه ساله ولی دختره خیلی جا افتادست و معقوله بچه نیست که نتونه با داداشم زندگی کنه
2738
الی جون شاید یه سنگی انداختن که شما بیشتر دنبالشون بدویین که البته کار اشتباهی هم نیست.نباید هلو برو تو گلو باشه.البته این دلیلشون خیلی مسخرست که چون داداشت بازاریه نمی تونه ببرتش مسافرت....به خاطر همین فکر کردم سنگ انداختن
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
بچه ها باور کنین داداشم خیلی خوشگلتر از دخترست ما دو تا بچه بیشتر نیستیم خونوادمون هم تحصیل کرده و فرهنگی ان
از این میسوزم که داداشم دست رو هر دختری بذاره نه نمیشنوه
حالا گیر افتادیم نمیدونیم چیکار کنیم
2706