2737
2734
عنوان

کیش : آرامیس - صدف یا ارم 5ستاره؟

6036 بازدید | 18 پست
دوستای عزیزی که تازگیا رفتن کیش. کدوم این هتلا اگه توش بودین خوبه؟ ا آرامیش؟ ارم 5ستارا یا هتل صدف که شکل صخره اس؟ از کدوم راضی بودین؟ تمیزیش- سرویسش و صبحانه اش
ممنون می شم راهنمائی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ما چند ماه پیش ارم رفتیم خیلی راضی هستیم واقعا تمیز بود و صبحانه وناهارش هم خیلی خوب بود
البته یه چیزی اونجا متوجه شدیم اینکه ارم 3 ستاره هم هست که کابانه هایی هست که در کنار ارم 5 ساخته شده و خیلی هم ازشون راضی بودند صبحانه اش هم با 5 ستاره ها یکی بود و براشون قیمتش خیلی پایین بود

اگه می خوای با اطلاعات کامل تری بری کیش برو به این سایت
http://www.hellokish.com/hotels/
روی هر کدوم از اسم هتلها که بزنی درباره اش همه کسانی که رفتند نظر دادند خیلی بهت کمک میکنه درباره گردشگری و خرید و رستورانها هم نظرات دیگران روبخون خیلی عالیه
سال 83 اتاقی که ما رفتیم دو تخته بود و خیلی هم اندازش خوب بود برای ما که دونفر بودیم که عالی بود مخصوصا اینکه بیشتر وقتمون بیرون هتل بود و بیشتر برای خواب میرفتیم. چند شبکه ماهواره ای داشت یه یخچال کوچیک پر از خوراکی و یه میز دو نفره گرد. از نظر من خوب بود. در ضمن یادتون باشه هر چقدر پول بدید آش میخورید. خوب مطمئننا سوئیت هم میشه گرفت اما باید کلی پول داد
2706